Jsme traviči nudy, profánnosti a konformity. Když zahlídneme šedou myš, saháme pro píšťalu a jdeme se projít k řece. Uprostřed bohaté hostiny odmítáme oschlý chlebíček. Kopnutím otvíráme okno a větráme žluklý vzduch. Natahujeme ruce a pomáháme vstát slabonohým, vítáme čaroděje tvořivosti, třebaže jsou střihorucí. Radost exploduje v kohoutích barvách, šedo-mrtvá tma se rozjasňuje.

Jsme tady, jsme živí, jsme Proti šedi!

 

PRO INZERENTY:

Nabízíme: Bannery, propagaci na sociálních sítích, reklamní, marketingové články, PR podporu, reklamní video. Umíme vám vymyslet kampaň na míru a poradit, jak v dnešní době inzerovat efektivně.

Proti Sedi Prezentace

Proti Sedi Cenik

Kdo jsou naši klienti a co o nás říkají? Proč inzerovat u nás? Přečtěte si zde.

 

TISKOVÉ ZPRÁVY APOD.

Tiskové zprávy zasílejte na protisedi@protisedi.cz, v případě jejich využití se ozveme. Formát popisujeme v tomto návodu.

 

KE STAŽENÍ:

LOGA

BANNERY

video spot: Protisedi-Typopop_spot1024x768

Čtverečkované a linkované papíry:

Proti Sedi Linkovany Papir 

Vydává:

PROTIŠEDI s.r.o., Praha (adresa)

E-mail: protisedi@protisedi.cz

Twitter: twitter.com/protisedi

Facebook: www.facebook.com/nesedi www.facebook.com/protisedi

Instagram: www.instagram.com/protisedi

RSS feed

E-MAILOVÝ NEWSLETTER zde

O TOMTO WEBU:

Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto Stránek nesmí být reprodukována anebo vysílána v jakékoliv podobě a jakýmkoli způsobem, elektronickým nebo mechanickým, včetně fotokopií a zvukových záznamů, ani jiným informačním a reprodukčním systémem, bez předchozího písemného souhlasu Provozovatele.
Pokud chcete převzít některý z našich článků či ho použít při výuce apod., napište nám, dohodneme se na podmínkách a rádi vám vyjdeme vstříc!

 

 

Vyhledat