3. Prague Hand Poke Session začíná zítra

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

15. – 16. 9. 2018; sobota 10:00 – 20:00; neděle 10:00 – 18:00

V pořadí 3. Prague Hand Poke Session přinese opět něco nového a to hned o 1 den navíc. Kromě soboty, se můžete nechat potetovat i v průběhu neděle a užít si tak víkend plný inkoustu. Máme opět tatéry z ČR i zahraničí.

Nebude to ale jen o kérkách. Chystáme pro vás také hodně zajímavé workshopy, přednášky a spoustu kvalitní hudby po oba dva dny. 

Konceptem Prague Hand Poke Session chceme osvěžit vzduch v Praze a propojit tak začínající subkulturu “tetování beze strojku” s mladou generací.

3. ročník PRAGUE HAND POKE SESSION je akce, která se vám dostane až pod kůži a bude probíhat po celou sobotu a neděli v jedinečném prostoru ve Štencově domě v centru Prahy, který byl ve své době nejmodernější tiskařskou dílnou ve střední Evropě. Zároveň se zde rodila zásadní díla české umělecké historie, například od Maxe Švabinského nebo Jana Kotěry. Lepší místo jsme pro vás najít nemohli.

Jak vlastně akce bude vypadat?

Hlavní sál bude patřit bezmála patnácti tatérům například z Ruska, Izraele, Německa, Ukrajiny, Polska, Slovenska, Velké Británie a také těm nejlepším autorům z naší domácí scény. Můžete se opět těšit na Moniku Vlčkovou nebo Štěpánku Coufalovou. Všechny ostatní pozvané tatéry najdete na našich webových stránkách PRAGUEHANDPOKE.CZ, kde se všichni tatéři se dají zabookovat. Dostane se ale I na ty, kteří přijdou bez předchozí rezervace.

Na co se návštěvníci můžou dále těšit?

Pro všechny co dorazí, bude připraven bohatý doprovodný program, aby si akci užili všemi smysly ať při tetování, či při čerpání inspirace. Instax na místě zajistí interaktivní polaroidovou stěnu, kam mohou návštěvníci přidávat fotky z eventu a soutěžit o nejnovější fotoaparát. Na baru se bude podávat oblíbený Gin&Tonic od Beefeateru. A venkovní terasa poslouží k odpočinku

V rámci celého eventu proběhne handpoke workshop, kdy si lidé budou moci vyzkoušet základy ručního tetování.

Součástí doprovodného programu budou přednášky na zajímavá témata, o které se postará například Michal Škapa aka Tron, který je průkopníkem street artu v České Republice. Nebo Vladimír Strejček – zakladatel ilustrátorského studia Drawetc.  A nebude chybět ani majitel vyhlášeného bookstoru Page Five a graffiti obchodu Graffneck Štěpán Soukup. Zároveň to bude Graffneck, který se postará o workshop a live malbu.

Jednotlivé přednášky budou prokládány výběrem dokumentů zaměřených na aktuální témata. Například vliv stále stoupajícího počtu obyvatel na produkci potravin či cenami ověnčený dokument z produkce Greenpeace upozorňující na alarmující znečištění oceánu plasty.

Po celý den budou udávat beaty vybraní pražští DJs. Napřiklad Eddie Murr (Wildt), St. Jakob (Ankali) nebo Barbora (Tetris).

Ojedinělý koncept ručního tetování, zajímavého místa a neotřelého programu je přesně to, co tohle vibrující město na začátku podzimu potřebuje.

Comments

comments

Vyhledat