5 důvodů, proč Češi milují boty značky Puma

Boty Puma. Ilustrační snímek Fotografie od uživatele Suraj B ze služby Pexels
Boty Puma. Ilustrační snímek Fotografie od uživatele Suraj B ze služby Pexels

Značka Puma se u nás těší stále větší oblíbě, a není se čemu divit. Když v roce 1959 přizval zakladatel Rudolf Dassler do Pumy svou ženu se dvěma syny, vytvořil tak rodinný podnik. To však ještě netušil, jak velký úspěch bude značka za pár let sklízet. Puma už dávno není malý rodinný podnik. Je to gigant, který si oblíbilo mnoho sportovců, zejména fotbalistů, ale také známých osobností. Namátkou např. Pelé, Rihana, Serena Wiliams či DJ Snake. U nás se spoluprací netají hvězdy jako je např. Petr Čech a Ben Cristovao. Puma je zkrátka inspirativní značkou a my se podíváme na 5 důvodů, proč nesmí Puma boty chybět ani ve vašem botníku.

1. Krásný design  

Pro značku Puma je typické dynamické logo šelmy v pohybu. I proto je Puma velmi oblíbená nejen u sportovců, ale také u našich nejmenších. Děti logo zkrátka milují a mají z čeho vybírat. Puma se nezaměřuje pouze na obuv, ale vytváří kompletní kolekce. Díky tomu můžeme vkusně kombinovat oblečení Puma s obuví a sestavit si tak dokonalý outfit. Škála barev oblečení, ale i obuvi je široká. Nezapomeňte ani na stylové ponožky (k sehnání na: ponožky na eobuv.cz). Jste-li fanoušky černo-bílé klasiky, i pro vás má Puma řešení. Výhoda kolekcí spočívá také v nabídce stylových doplňků. Ty se krásně kombinují právě s obuví. Velmi pěkně působí např. kožené sportovní boty v kombinaci s koženým batohem a čelenkou stejné barvy apod. Variant je mnoho, fantazii se meze nekladou.       

       

Ilustrační foto. Photo by Braden Hopkins on Unsplash

2. Různé typy

Značka Puma už dávno nevyrábí obuv pouze pro profesionální sportovce. Nabízí široký sortiment dámské, pánské i dětské obuvi. Můžeme vybírat ze sportovní outdoorové, fotbalové, běžecké, fitness aj. obuvi. Ty pravé boty si najdeme i mezi volnočasovými kousky. V této kategorii se těší velké oblíbenosti sneakers či pohodlné sandále. Protože víme, že jsou Češi velcí fanoušci fotbalu, nemůže nás překvapit velký zájem o Puma kopačky. Ty Češi zbožňují a ví, že má Puma v tomto případě hodně co nabídnout.      

3. Pohodlnost

Češi mají rádi pohodlí a přesně takové jsou boty Puma, pohodlné. Kožené boty jsou zároveň prodyšné, nemusíte mít tak strach, že se v botě noha zapaří. Fotbalisté by mohli vyprávět. Textilní boty jsou zase velmi lehké a krásně kopírují tvar nohy. Puma boty jsou vhodné také pro děti. Kvalita a pohodlnost je záruka zdravého vývoje dětského chodidla. Před nákupem obuvi však nezapomeňte změřit stélku boty a výsledek porovnejte v tabulce velikostí. U každé značky mohou být ve velikostech mírné nuance.           

4. Kvalita

Kvalita jde ruku v ruce s pohodlností. Vybírat můžeme z kvalitních kožených i textilních materiálů. Kožené boty značky Puma jsou Čechy ceněny pro jejich správnou tuhost a schopnost ventilace.   Nejlepší ukazatel kvality je spokojenost zákazníků. A ta je u Čechů evidentně veliká. Stačí zabrouzdat na recenze uživatelů, kde se superlativy nešetří. Kvalitní botu poznáme zejména dle následujících kritérií: kvalitní materiál, dokonalé zpracování švů a správná tuhost boty. Tuhost boty pak sledujeme v souvislosti s aktivitou, kterou máme v plánu s obuví provozovat. Údaje o tuhosti najdeme na krabici.             

5. Cena

Při výběru obuvi Češi zohledňují také cenu. Puma nepatří mezi nejlevnější, ale ani předražené značky. Vždy si platíme za kvalitu a to Čechům vyhovuje. Přijatelná cena za velmi dobrou kvalitu.       

 

Comments

comments

Vyhledat