5 tipů, jak zvládnout vánoční nákupy s elektromobily GreenGo

Foto: GreenGo Praha
Foto: GreenGo Praha
  1. Vraťte se na nákupy do starého města

Do centra už na nákupy nikdo nejezdí, protože se tam nedá zaparkovat. Modré zóny nás vyloučily z možnosti zajet si na nákupy do kulturního prostředí staré Prahy a zažít její vánoční atmosféru. S ekologickými elektromobily GreenGo můžete legálně parkovat úplně všude bez jakýchkoli zákonných omezení. Po ruce tak budete mít neustále prostorný zavazadlový prostor na dárky, které si pak odvezete autem až domů a to bez respirátoru a otravného žonglování s taškami na eskalátorech.

 

  1. Zaparkujte i v těsných místech

Miniaturní rozměry vám umožní najít parkovací místo i v hektickém předvánočním období. S miniaturním autíčkem si v pohodě a bez obav zacouváte i do mezer, kam jste se s normálním autem nevešli nebo jste si na ně netroufli.

 

  1. V obchodních centrech zaplaťte míň

Nákupní střediska z nákupů vyloučit nejde, a tak je dobré vědět, že s elektromobily GreenGo tam zaplatíte méně za parkování. Výhodnější sazbu pro elektromobily nabízí třeba obchodní centrum Zličín. I ve stísněných podzemních garážích nákupních domů oceníte kapesní rozměry autíček GreenGo.

 

  1. Odvezte se za odpočinkem 

Až budete mít nakoupeno, vzpomeňte si, že myslet musíte i sami na sebe. Uložte dárky a vyražte s GreenGo tam, kde si nejlépe odpočinete: na masáž, do kina nebo do posilovny. S elektromobilem vždy zaparkujete přímo v cíli.

 

  1. Dejte GreenGo jako dárek

Samo GreenGo se může stát praktickým dárkem, kterým potěšíte. Jako uživatel můžete tuto službu nabídnout svým blízkým nebo přátelům a to za výhodných podmínek (podmínky viz. GG). Uděláte radost nejen jim. Díky sdílené elektromobilitě se městu uleví od dopravního přetížení a to bude ten nejlepší dárek pro nás pro všechny.

 

 

Comments

comments

Vyhledat