ALL THE STORIES ARE TRUE je motto celosvětové Converse kampaně

foto: Converse
foto: Converse

100 let. Milióny pravdivých příběhů. Chuck Taylor.

Značka Converse představuje novou globální kampaň s názvem All The Stories Are True. V hlavní roli celé komunikace jsou kultovní Chucky a lidé, kteří je obouvají v různých životních situacích.

Ikonické tenisky Chuck Taylor slaví 100 let své existence společně s lidmi, pro které jsou kotníkové plátěnky i jejich nepromokavé, zateplené verze součástí stylu a života. Hlavní inspirací celé kampaně jsou milióny neuvěřitelných a neočekávaných příběhů odžitých v Chuckách, kterým lze často jen ztěží uvěřit. Fotografie i kratká videa zachycují tenisky Chuck Taylor a jejich nositele kdekoliv a doslova při čemkoliv, ať už jde o každodenní situace, zásadní životní kroky či divoké party a neočekáváné dobrodružství.

Milovníky kultovních tenisek spojuje nejen fakt, že své různorodé příběhy prožívají v Chuckách, ale zároveň zpravidla nepotřebují filtr na realitu či si cokoliv jakkoliv přibarvovat. V jejích očích je pravda mnohem víc zajímavá než fikce. Kampaň All The Stories Are True vypraví příběhy v Chuckách, které se staly…

 

Comments

comments

Vyhledat