Anketa o módě a stylu: Dell’arte fashion

foto Dell'arte fashion
foto Dell'arte fashion

 

Markéta je malířka, Monika módní návrhářka a před několika lety se potkaly při spolupráci v jednom pražském divadle. Před třemi roky spojily síly a zkušenosti a začaly vytvářet modely pro ženy i muže pod značkou Dell’arte fashion. Na Dyzajn marketu Prázdniny (28.-29. 7.2018) se představí poprvé se svými modely, které přehlédnete jen velmi těžko.

Vaše definice módy a stylu?

Máme každá svůj osobitý styl, jak to má být, a na módu dbáme jen okrajově. Oděvy, které vytváříme, jsou stylové, nadčasové, autentické.

 

Co máte nejraději na své práci?

Při každém setkání nad projektem Dell’arte nás těší to, jak spolupráce přirozeně plyne, jak se doplňujeme a dokážeme spojovat módu s uměním. Naše světy propojujeme s lehkostí, dává nám to smysl a přináší radost.

 

Jak si dobíjíte baterky?

Každé naše setkání nás přirozeně dobije, a pokud se stane, že postrádáme energii, pustíme si nějakou hudbu a klidně si zatančíme! Nemalý podíl na přísunu chuti do práce mají také klienti, kteří nás v naší práci od začátku podporují a kladně naše snažení přijímají.

 

Co děláte proti šedi?

Nasazujeme černou, bílou s prvky růžové! Nebojíme se vzorů, ty jsou pro nás typické. Pierot a kráva byly první dva motivy z Markétiných obrazů, se kterými jsme začaly pracovat a postupně přidáváme další. A hrajeme si.

 

Comments

comments

Vyhledat