Anketa o módě a stylu: zpěvačka Carmen Sista

Foto: Lucie Vysloužilová, Luce Photography
Foto: Lucie Vysloužilová, Luce Photography

Na naše otázky odpovídala zpěvačka Carmen Sista, která stojí v čele kapely United Flavour.

 

Tvá definice módy a stylu?

O módě toho moc nevím, abych byla upřímná. Líbí se mi, když vidím, že si někdo nosí, co chce, ať už je to in nebo out a cítí se sebevědomě a dobře, ostatní by v takovém outfitu vypadali třeba hrozně.  Mám ráda originální lidi, kteří si vytvářejí svůj vlastní styl a nosí, co chtějí bez ohledu na to, co říkají ostatní, protože mají svou vlastní osobnost, která je jedinečná a odlišná od ostatních.

Co máš nejraději na své práci?

Když zpívám bez ohledu na to kde (na stege, při zkouškách, při nahrávání nebo skládání ve studiu…) cítím, že se mohu odpojit od reality, „létat“ a cítit se jako v jiném světě, ve kterém se cítím dobře a bezpečně .

Také miluji příležitosti spolupracovat s mnoha různými lidmi z různých zemí, kultur … Vždy se toho hodně naučím a miluji s nimi tvořit hudbu a sdílet s nimi vibe.

Jak si dobíjíš baterky?

Baterky si opravdu dobiji na stagi 😊… Když dáváte energii při koncertě, lidé vám ji na oplátku vrátí, existuje magický kruh proudící energie. Po koncertě se vždy cítím plná energie.

Co tě zaručeně potěší?

Když trávím čas s blízkými lidmi, rodinou. Na maximum si užívám čas s nimi a vím, že jsou v pořádku. Miluji milovat a být milována, to mě dělá nejšťastnější na Zemi.

Tvůj tip, co dělat proti šedi:

Poslech hudby / umělců, kteří mě povznášejí, což mi dává energii a sílu a také sledování koncertů. A také sledování filmů nebo dokumentů o silných lidech / osobách, bojovníků ze skutečného života, kteří překonají všechny potíže a zůstanou silní bez ohledu na to.

Comments

comments

Vyhledat