Aplikace s péčí o duševní zdraví VOS.health pokořila hranici milionu uživatelů a stala App of The Day

VOS.health
VOS.health

Aplikace VOS.health dosáhla významného milníku v počtu uživatelů, jelikož nyní pomáhá s péčí o duševní zdraví již více než 1 000 000 lidí po celém světě Je tak jednoznačně nejstahovanější aplikací na duševní zdraví v roce 2022 ve Střední Evropě. Dalším úspěch následoval hned minulý týden, když byla aplikace VOS.health vybrána coby App of The Day (nejlepší aplikace dne) ze všech aplikací na AppStore v rámci globálního žebříčku firmy Apple a jejich Apple store.

– Jiří Diblík, CEO VOS.health:

„Máme obrovskou radost, že si naší aplikaci oblibují uživatelé po celém světě. Daří se nám dlouhodobě zvyšovat podvědomí a diskuzi doposud celkem tabuizovaném tématu duševního zdraví. V součtu naši aplikaci využívají obyvatelé více než 160 zemí světa v 9 světových jazycích. Více než 120 000 uživatelů, tvoří lidé z České republiky. Každý týden využije naší aplikaci celkem více než 100,000 uživatelů.Stát se aplikací dne AppStore  (“App of The Day”) se podařilo zatím pouze hrstce českých vývojářům. Jsme vděčný, že jsme to s týmem dokázali. Toto ocenění nám ukazuje, že tvoříme produkt na světové úrovni, kterého si všiml samotný tým Apple.”

Jiří Diblík, CEO VOS.health

V pouhých 12 letech se začal věnovat programování a vývoji aplikací, v čemž se mu dařilo tak skvěle, že se v 16 letech nechal zplnoletnit a stal se tak historicky nejmladším podnikatelem v České republice. To se ukázalo jako správný tah, protože již za rok během několika týdnů vyexitoval se svou první velice úspěšnou aplikací, kterou se mu poté podařilo prodat za stovky tisíc. Exceloval také v programování autonomních robotů, což dokazuje řada vítězství v prestižních mezinárodních soutěžích v robotice. Spolu s Ondřejem Kopeckých, budoucím spoluzakladatelem Qusion, například strávili svůj svaťák na soutěži robotů v Kolumbii. Vyhráli a poté urychleně odletěli úspěšně odmaturovat.

Nyní tento 24 letý nadšenec do digitálních technologií patří mezi startupové hvězdy a propojuje svět softwaru a hardwaru pod svou značkou Qusion. Ta se mimo jiné specializuje na inovační sprinty – tedy na krátké a intenzivní zkoumání technologií a nápadů v dané firmě, jehož výsledkem jsou konkrétní návrhy pro zlepšení efektivity a zvýšení tržeb této firmy.

Jeho produkty a app jsou používány po celém světě a působí nejen v Praze, ale i Curychu a San Franciscu.

VOS.health

https://vos.health

Přes 1 000 000 uživatelů po celém světě

9 světových jazyků

Prémiová verze aplikace stojí v České republice 699 Kč ročně, čili mnohem méně než pouhá 1 terapie.

Nabízí přístup k osmi vědecky podloženým nástrojům psychologické pomoci a možnosti krizové intervence v čele s neomezeným chatem s psychologickými poradci a dále například řízený deník, dechová cvičení (úžasná nejen pro zvládnutí panické ataky), monitoring/trackování nálady, což uživatelům mimo jiné pomůže rozpoznat jindy nenápadně nastupující depresi, a další.

Vzhledem k současné situaci VOS.health bezplatně zpřístupnila prémiovou péči o duševní zdraví pro všechny občany Ukrajiny a Ukrajince žijící v zahraničí.

Je k dispozici včetně kompletního překladu do Ukrajinštiny, ukrajinští uživatelé tak v aplikaci VOS na jednom místě najdou neustále aktualizované informace o tom, kam se obrátit v případě akutního psychického vypětí v této nelehké době a získat tak pomoc s překonáním chvil intenzivního strachu a stresu. Takto si aplikaci stáhlo více než 100 000 lidí na Ukrajině.

Do vývoje této aplikace investoři nedávno vložili dalších 20 milionů – viz: forbes.cz/dalsich-dvacet-milionu-do-dusevniho-zdravi-ceskou-aplikaci-vos-health

VOS.health je mobilní aplikace, která pomáhá lidem překonávat psychicky náročné situace, udržovat přehled o jejich náladě a pracovat na dlouhodobém zvýšení spokojenosti. Jde o digitální prostor, kde si každý může zaznamenávat náladu, pocity a emoce a pracovat na jejich zlepšení. Ty pak s využitím intuitivní umělé inteligence a strojového učení analyzovat, a díky tomu lépe porozumět sám sobě. Pro dosažení pozitivních výsledků učí VOS uživatele sebereflexi a využívá intervenčních metod.

Aplikace spolupracuje s Apple Health či Google Fit a na jejich základě dává uživateli personalizovaná doporučení. VOS je ale i komunita lidí, které spojuje zájem o duševní zdraví, komunita mající ambice časem komplexně obstarat mentální zdraví svých členů a pečovat o něj.

 

Minulý týden byla VOS.health vybrána coby App of The Day (nejlepší aplikace dne) ze všech aplikací na světě v rámci globálního žebříčku firmy Apple a jejich Apple store. Je tak aktuálně nejstahovanější aplikací na duševní zdraví ve střední Evropě.

Comments

comments

Vyhledat