Archivní tajemství: 43 kreativních způsobů, jak si zavázat kecky

 Thuan Pham on Unsplash
Thuan Pham on Unsplash

Tkaničky u sportovních bot lákají k tomu, aby si s nimi člověk trošku pohrál. Je to subtilní způsob, jak se svou obuví udělat něco hravého, ale přitom nijak zběsilého.

Potkali jsme tucty možností na ulicích, na letištích a na hřišti. Stojí za to mít je po ruce v malém přheledu. Existuje něco takového? Ale jasně! Chtěli jsme pro vás přinést ukázky, snad nějaké video, ale našli jsme celý web s obrázkovými návody na desítky způsobů zavazování tkaniček.

Ian’s Shoelace Site. Web věnovaný šněrování.  Musel dát děsně moc práce. Ian Fieggen, jeho zakladatel, tvrdí, že teoreticky existují 2 triliony způsobů šněrování bot. On pro návstěvníky své stránky připravil návody na 43 – najdete je tady a za zmínku stojí, že jsou i hodnocené stran svých vlastností. Když kliknete na vybraný způsob, najdete obrázek, kde jsou očíslované kroky celoho postupu. Fascinující.

Kdybyste chtěli nějakou jinou stránku, je tu třeba „17 způsobů kreativního šněrování“ na Bitrebels. Proti tkaničkovému nerdovi Ianovi je to slabé – koruna patří jemu:D Gratulujeme a jdeme šněrovat.

Comments

comments

Vyhledat