Aspoň něco málo z jarního menu Jam & Co.

foto jk
foto jk

Jam & Co. je náš oblíbený podnik. Servíruje asian fusion kuchyni a zatím jsme se v Krymské 1, kde už dva roky sídlí, nikdy nezklamali. právě rozjeli nové menu, a tak jsme se vypravili ochutnat aspoň něco.

Kromě nabídky, kterou tu budeme potávat následující měsíce, mají nyní ještě několik jídel z chřestu (lahůdkový předkrm s vajíčkem a jemnou omáčkou neměl chybu). Jako předkrm nebo prostě malé jídlo můžeme doporučit i pálené edamame – oproti klasickým vařeným získají opečením na hloubce chuti a právě tak vhodné množství plivé papriky z jídla udělá radostnou orgii.

pálené edamame

Neuniknula nám nová inkarnace ramenu – po zimní masové verzi je tu bezmasá, se skvělou grilovanou zeleninou: Najíte se, budete sytí, veselí a spokojení, protože ramen je vydatný a přitom ne těžký.

Z hlavních jídel jsme si užili ještě krevety s jemným kari a nadýchanou rýží – i tohle jídlo můžeme doporučit. Co nejdřív tam musíme znovu, protože celé aktuální menu vypadá, že se prostě musí zkusit. Notabene když obsluha je milá a podnik v podstatě v centru.

 

Jam & Co.

Krymská 1

Praha 10

Otevřeno denně 11-23 hodin

http://www.jamandco.cz

Comments

comments

Vyhledat