Auto trendy pro následující měsíce

ilustrační foto Photo by Bruchin Noeka on Unsplash
ilustrační foto Photo by Bruchin Noeka on Unsplash

 

 

Svět aut podléhá trendům a módním vlnám ne méně než svět módy a krásy. Jaké jsou a budou trendy na následující měsíce?

 

  1. Ekologie. Vyspělý svět si je vědom toho, že tlak na šetrnost k přírodě je obrovský. Trendem tak zůstává snižování spotřeby, dobré parametry se očekávají třeba od vozu VW Golf 8. Generace, který by měl už brzy přijít na trh. Fascinuje nás, že golfy se vyrábějí už 44 let a pořád se drží. Nejen na svůj Golf seženete za výhodné ceny autodíly na stránce automobilovedily24.cz.
  2. Obecně se objevuje mnoho zajímavých kompaktních aut, která celkově zatěžují životní prostředí méně než jejich předchůdci. Dobře přijímaná i ve světě je například Scala od Škodovky, která i přes praktičnost působí celkem elegantně a má dobré technické parametry.
  3. Elektrický pohon už není ničím experimentálním, ale dostává se mezi běžnou produkci. Velké naděje jsou kladeny do nového elektro automobilu od VW, ID.3 (dříve známý i pod označením Neo), který má umožňovat dojet až 550 kilometrů a přitom půjde o vůz nižší střední třídy – přístí rok by ho měli dostat první zákazníci. V luxusní třídě GT se v příštím roce očekává v prodeji komfortní a elegantní elektrická novinka od Audi plná technologických vychytávek a supervyspělých materiálů. Elektrická auta ale čekáme od všech našich oblíbených výrobců.
  4. Pro ty, kdo se zatím nechtějí plně oddat elektropohonu, tu jsou stále nová auta s pohonem hybridním, která nabízejí moderní a čistý elektrický pohon i jistotu spalovacího motoru.

    ilustrační foto Photo by Leio McLaren (@leiomclaren) on Unsplash

  5. Chytré technologie a propojení s mobily. Systémy umožňující hladkou spolupráci chytrého telefonu a auta nabízí Apple i Android a stejně jako další pokrokové novinky se postupně kromě luxusnějších vozů nacházejí i v těch obyčejnějších.
  6. Tak trochu proti trendu malých a úsporných vozů jde naopak tendence kupovat velké a praktické vozy SUV. Podle odborných serverů jsou na českém trhu až desítky modelů SUV a tyhle vozy kombinující vlastnosti městských aut s terénními neztrácejí na oblibě. Jsme zvědavi, co v tomto směru přinese budoucnost.

Comments

comments

Vyhledat