Backstage: Jeden svět + Iby Pop feat. Blackout 

repro Výstaviště Praha
repro Výstaviště Praha

Zbrusu nový koncept Backstage a první akce Jeden svět + Iby Pop feat. Blackout startuje 24.2. v Rychtě na Střídačce (Malá sportovní hala) od 19.30, vstupné je 350 Kč (Goout.cz). 

Jak vzniká festival největší české neziskovky Člověk v tísni? Odpověď najdete v zákulisí samotného projektu. Historicky první Backstage talkshow na Výstavišti bude moderovat Filip Koryta, básník, slamer, moderátor, hudebník a pedagog. O festivalu Jeden svět bude mluvit jeho výkonná ředitelka Lenka Lovicarová, která své zkušenosti sdílí i na dalších festivalech zabývajících se lidskými právy, a to to nejen u nás, ale třeba i v Gruzii, Burkině Faso nebo Nikaragui. Společně s ní a Filipem bude na dotazy diváků odpovídat Barbora Hudečková, hlavní dramaturgyně festivalu Jeden svět. 

Po skončení talkshow proběhne Blackout, kde propojily své síly dvě výrazné osobnosti domácí hudební scény – zpěvák Iby Pop a houslista Vojtěch Lavička (Deep Sweeden, Gipsy.cz). Na kytaru, akordeon a kontrabas je doprovodí bratři Petr a Jan Surmajovi. 

Více na: https://www.navystavisti.cz/udalosti/backstage-jeden-svet-iby-pop-feat-blackout/?termin=61&program=172 

 

Comments

comments

Vyhledat