Benefiční STRAWBERRY SHAKE ve Storm clubu, vystoupí i MC Bellyman nebo Moja Reč

V pražském Storm clubu se v pátek 7. dubna od 19. hodin uskuteční benefice STRAWBERRY SHAKE pro neziskovou organizaci JAHODA, z. ú. Vystoupí na ni speciální hosté z Anglie MC Bellyman & DJ Innovator nebo legendy CZ/SK hip hopu Moja Reč. Dobročinný večer má za cíl podpořit děti ze znevýhodněných rodin a láká nejen na VSTUP ZDARMA, ale i na další zajímavý hudební program. 

JAHODA, z. ú. působí nejen na poli sociální práce víc než 25 let a někteří tuto organizaci zaznamenali už třeba díky zářijovému festivalu Stop Zevling a Strawberry Fields, který se pravidelně koná víc než dekádu na Černém Mostě. Benefiční večer Strawberry Shake bude věnován klientům nízkoprahového centra a budou se zde vybírat prostředky na jejich letní tábor. Klienty jsou často děti a mládež ze sociálně složitých podmínek a JAHODA se je již po několik let snaží podporovat v rámci náplně volného času, prevence kriminality, doučování, výletů nebo sociální interakce, čemuž napomáhá nejen nízkoprahový klub, ale i terénní program a animátoři na sídlišti Černý Most.

V pátek 7. dubna odstartuje program benefičního koncertu JAHODA showcase, kde se představí klienti a pracovníci organizace. Za terénní pracovníky vystoupí například MC Drát a WZK se svou rapovou show nebo Sis Elo, která působí jako vokalistka u oblíbené skupiny United Flavour. Ve Stormu však zahraje po boku Selectora Boldrika, který si pro tuto příležitost připravil speciální reggae a dancehall DJský set. Zkušebnu, kterou mohou klienti JAHODY využívat pro svoje hudební projekty a nahrávání, bude reprezentovat mezinárodní česko-etiopské uskupení Black Shuckz. J-Style, Jamal Jeff, Wild Chrizz a MadStyx přinesou na stage mix underground a hardcore rapu, připomínajícího chvílemi kapely jako Cypress Hill nebo Delinquent Habits.

Ze Slovenska přiveze svoje nejnovější úspěšné album Dobrí chlapci 4 handlovská Moja Reč a chybět nebudou ani další osvědčené hity z jejich repertoáru. Delik, Supa a Jozef Engerer obsadili jako Moja Reč 2. místo v prestižních Ruka Hore Awards v kategorii Skupina roku a jejich vystoupení je vždy zárukou kvality. Hlavními hvězdami večera bude rodinné duo MC Bellyman & DJ Innovator – otec a syn, kteří v Praze premiérově představí svůj Dirty Phat Beats Showcase. MC Bellyman je hvězdou YouTubové relace Car Barz, kam si zve ty největší hvězdy anglické DnB scény a má své fanoušky i u nás. Jejich vystoupení bude zlatým hřebem benefice a slibuje ohromující rap a skvělou párty.

Zapomenout nemůžeme na trojici DJs, kteří se postarají o zábavu až do ranních hodin. Za mixážním pultem se vystřídají Selector Boldrik, DJ RO nebo Rendy B. Vstup na akci je zdarma a na místě můžete příspěvkem podpořit zmíněný letní tábor pro děti a mládež nízkoprahových center JAHODY. Ten můžete podpořit i zasláním příspěvku na transparentní účet 246139504/0300, do poznámky stačí uvést poznámku Strawberry Shake. Benefiční koncert Strawberry Shake je podpořen Magistrátem Hl.města Prahy.


STRAWBERRY SHAKE 2023

7.4.2023 19:00

VSTUP ZDARMA

Storm club, Tachovské náměstí 5, Praha 3,

https://stormclub.cz/ 

https://jahoda.cz/ 

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1174627469899561/ 

 

Comments

comments

Vyhledat