Beth Hart oznamuje termín koncertu na rok 2019. Pořadatel uvolňuje dalších 100 vstupenek na letošní koncert 29. listopadu.

foto: David Webr
foto: David Webr

 

 

Tento čtvrtek Beth Hart čeká stejně jako loni vyprodaná hala Fora Karlín. Na tento koncert, který se koná 29. listopadu, pořadatel uvolňuje navíc dalších 100 vstupenek na stání.

 

Pro obrovský zájem oznamuje termín na příští rok. Beth Hart vystoupí znovu ve Foru Karlín 6. prosince 2019.

 

Beth Hart má za sebou velice zajímavou sezónu. Od její poslední zastávky v Praze loni v listopadu stihla vydat tři nová alba a objet doslova celý svět. V lednu vydala nové studiové album Black Coffee, její již třetí spolupráci s proslulým kytaristou Joe Bonamassou, v dubnu vydala CD a DVD Front and Center se záznamem koncertu z New Yorku a tento týden, přesně den poté, co zahraje v pražském Foru Karlín, se chystá vydat další live CD, a to záznam londýnského koncertu z letošního britského turné.

Mezitím stihla nadvakrát projet USA (únor, srpen, září), v dubnu celou Velkou Británii, v červnu Kanadu. Evropu letos poprvé navštívila již v květnu a druhá část jejího koncertního tažení starým kontinentem začala v říjnu. Po pražské zastávce ve Foru Karlín 29. listopadu se vydá přes Chorvatsko, Srbsko a Bulharsko na Ukrajinu. Letošní rok zakončí v Mumbai v Indii.

A jaké budou její plány na příští rok?

Tak v tom už je také jasno. Podle nejnovějších zpráv vydá v druhé polovině roku nové sólové studiové album, se kterým vyrazí na turné, a právě s tímto albem se 6. prosince příštího roku vrátí do Fora Karlín. Vstupenky na pražské koncerty bývají rychle vyprodány, takže ty nejlepší je možné získat právě teď!

 

Předprodej vstupenek na koncert 6. 12. 2019 v síti Ticketportal

Předprodej vstupenek na stání koncert 29. 11. 2018 v síti Ticketmaster

 

Koncert pořádá agentura Liver Music.

Další připravované akce:

THE RESIDENTS (us), 9.2. 2019 Palác Akropolis https://www.residents.com/

Prague International Bluenight no.:134

CHARLIE WINSTON (uk), 11.2.2019 / Lucerna Music Bar http://www.charliewinston.com/

Prague International Bluenight no.:132

LARKIN POE (us), 25.3.2019 / Jazz Dock  http://www.larkinpoe.com/

Prague International Bluenight no.:135

Comments

comments

Vyhledat