BLOOMLAND – BLANCA MIRÓ&WILHELMINA GARCIA

BLANCA MIRÓ&WILHELMINA GARCIA
BLANCA MIRÓ&WILHELMINA GARCIA

WILHELMINA GARCIA  je značka šperků inspirovaná Wonderlandem, říší zázraků..

Značka byla uvedena na trh v roce 2012 a za jejím vznikem stála touha vytvořit prostor pro tvořivost,magii, fantazii a sny, stranou od hektického každodenního života..

Za pseudonymem Wilhelmina Garcia se skrývá všestranná umělkyně a designérka Rocio Canals, která vytvořila magickou osobnost Wilhelminy, aby jejím hlasem vyprávěla příběhy skrze své šperky. Wonderland je pro ni čarovným místem, krajinou, ale i stavem mysli, v němž se ukazují zvláštní krásy a divy, kde má volnost navrhovat a vytvářet dokonalé věci.

Rocio Canals pracovala jako umělecká ředitelka v prostředí luxusního zboží a módní reklamy v New Yorku a Paříži, ve městech překrásného chaosu, kde neměla nouzi o podněty a inspiraci pro vytvoření značky, jako je Wilhelmina Garcia, značky nadčasových a okouzlujících šperků, budících zájem po celém světě.

Šperky mají svou vlastní cestu. Některé kolekce jsou inspirovány zážitky z cestování, jiné z běžné zábavy v životě. Všechny vzešly z barvitch vzpomínek a byly pečlivě ručně vyrobeny ve studiu v srdci Barcelony, kde designérka pracuje s drahokamy a polodrahokamy dovezenými z celého světa. Velmi citlivě používá také eticky získané diamanty.

Wilhelmina Garcia je víc než pouhým šperkem. Je poslem skrytých významů vycházejících z tvarů, materiálů i kamenů. Promlouvá přímo k vašemu srdci a k vaší fantazii, nabádá vás k hravosti a odvaze stát se tím, čím chcete být. Všechny kolekce jsou speciální a jedinečné, zároveň si však zachovávají upřímnost a lidskost. A vždy poskytnou vašim snům a imaginaci potřebný prostor pro vytvoření vlastního snového světa.

Objevte více o této okouzlující značce šperků i o nadané designérce, oceňované prodejci i médii po celém světě. Neustálé hledání záblesku magie a fantastických příběhů, to je obdivuhodná značka stylových moderních šperků Wilhelmina Garcia.

BLANCA MIRÓ&WILHELMINA GARCIA

BLANCA MIRÓ&WILHELMINA GARCIA

BLANCA MIRÓ&WILHELMINA GARCIA

BLANCA MIRÓ&WILHELMINA GARCIA

Kontakt: Butik Klára Nademlýnská
Provedení: Pozlacené stříbro 18k zlatem
Ceny: Prsten – 3.770,-  / Pírko – 1.450,- / Náušnice kroužek á 1.650,- / Náušnice pecka á 1.350,- / Náhrdelník 5.150,-

Comments

comments

Vyhledat