České MICROOFFICE dobývají svět open spaců a úspěšně sbírají mezinárodní ocenění

SilentLab
SilentLab

Minimalistický vzhled, funkční design a výkonná ventilace. MICROOFFICE společnosti SilentLab díky nim úspěšně sbírají mezinárodní designová ocenění v kategorii kancelářského nábytku. Kromě ceny BigSee Awards letos získaly ocenění German Design Award a Archiproducts Design Awards.

German Design Award je prestižní mezinárodní soutěž, která každoročně oceňuje významné počiny na poli produktového designu a komunikace. V konkurenci několika tisíc přihlášených produktů uspěly MICROOFFICE PRIME a MICROOFFICE UNIQ, které získaly v kategorii Excellent Product Design – kancelářský nábytek ocenění Special Mention. „Je důležité mít k dispozici prostor, kde můžete nerušeně mluvit a soustředit se na práci, zejména v otevřených kancelářích,“ zdůraznila porota. U obou mikrokanceláří dále ocenila jejich vysoce elegantní a minimalistický design, díky němuž MICROOFFICE dokonale zapadne do moderních kanceláří.

Ocenění Archiproducts Design Awards získala MICROOFFICE QUADRIO I., která letos úspěšně zabodovala i u ocenění BigSee Awards. Ocenění Archiproducts uděluje stejnojmenný portál zaměřený na prezentaci tvůrců designových a architektonických produktů z celého světa.

MICROOFFICE tvoří jádro našeho produktového portfolia, na jehož vzniku se podíleli prvotřídní architekti, specialisté na akustiku a další odborníci na ventilaci. Jsme tedy velmi hrdí, že hned tři naše produkty zaujaly v tak silné zahraniční konkurenci,“ sděluje své pocity Jaroslav Vendl, spoluzakladatel SilentLab. „Kromě hrdosti to pro nás znamená i nesmírně cenné kontakty. Například katalog Archiproducts využívá velké množství zahraničních architektů a designérů. Být součástí této komunity nám umožňuje oslovit mnohem větší množství potenciálních partnerů,“ dodává Jan Kaňka, druhý ze spoluzakladatelů společnosti.

MICROOFFICE PRIME: Samostatný pracovní prostor pro jednu osobu, který vyniká praktickým designem s pevnou střechou, navozuje pocit soukromí a klidu. O pohodlí se starají propracovaný ventilační systém se zabudovanou technologií „Clarity system“ pro čistý a čerstvý vzduch a vysoce kvalitní akustické materiály.

MICROOFFICE UNIQ: Také UNIQ je učena všem, kteří chtějí v tichu pracovat nebo telefonovat. Vyniká svým skleněným stropem, který do mikrokanceláře vpouští dostatek přirozeného světla. Stejně jako PRIME obsahuje moderní vybavení pro pohodlnou práci, kvalitní akustické materiály a ventilační systém doplněný technologií „Clarity system“.

MICROOFFICE QUADRIO I: Ideální volba pro soukromou schůzku ve dvou až čtyřech lidem. Díky systému založeném na segmentovém skládání jednotlivých částí za sebe poroste spolu s potřebami týmu. Bez nutnosti stavebních úprav snadno vznikne zasedací místnost až pro osm osob, do které lze na přání zabudovat nejmodernější AV technologii.

O German Design Award: German Design Award je prestižní mezinárodní ocenění udělované Německou radou pro design. Odborná porota každoročně oceňuje významné počiny na poli produktového designu a komunikace. Výherci German Design Award mohou těžit z dosahu, který zahrnuje tištěné publikace, online média a sociální sítě.

O Archiproducts Design Awards: Ocenění uděluje odborná mezinárodní porota složená z odborníků oslovených portálem Archiproducts, který provozuje rozsáhlý katalog věnovaný designu a architektuře. Každoroční soutěž si klade za cíl objevovat a oceňovat jedinečný design napříč různými kategoriemi.

 

O společnosti SilentLab: Česká společnost SilentLab stojí za originálním akustickým konceptem, díky kterému odhluční jakýkoli interiér a přinese klid a soukromí i do těch nejhlučnějších prostor. V jejím týmu jsou experti na akustiku, a proto všechny své akustické produkty sama navrhuje i vyrábí. Dokáže tak poskytnout komplexní akustiku na klíč, včetně zcela atypických řešení. Dbá přitom na maximální funkčnost i design produktů.

Comments

comments

Vyhledat