Čítárna Unijazz: online dvojkoncert muzikantů Jakuba Čermáka a Jana Senfta

Ve čtvrtek 18. února od 19:30 se uskuteční první čítárenský (lehce předčasný) jarní online dvojkoncert muzikantů Jakuba Čermáka (Cermaque) a Jana Senfta (Člověk krve), jejichž hudba je především poetika, toulky, lesy a svoboda. Koncert dvou zástupců mladé folkové generace se odehraje na břevnovské unijazzí hudební scéně Kaštan a divákům bude zprostředkován na facebookových stránkách události: https://fb.me/e/1Rk67bkGj.

 

Písničkář Jan Senft (Člověk krve) po úspěšné crowdfundingové kampani vydal v roce 2020 desku V kuchyni. Spolu s kapelním doprovodem a ve spolupráci s producentem Tomášem Tkáčem vydal deset skladeb odrážející písničkářovu duši a toulky po lesích v okolí Stříbrné Skalice.

Básník, písničkář, video artist a režisér Jakub Čermák (Cermaque) v roce 2020 vydal album Lament s pořadovým číslem 10. Deska přesahuje stylové normy, akustickou kytaru nahradila elektronika a zpěvákův původní folkový zpěv se transformoval do alternativní podoby rapu.

Touto událostí bude zahájen cyklus několika jarních koncertů, které budou vysílány z hudebního sálu Kaštanu. Další koncert se uskuteční v březnu, jména vystupujících interpretů ale zatím pořadatelé tají.

Comments

comments

Vyhledat