Converse a Feng Chen Wang představují CHUCK 70 2-IN-1

Je to již pět let, kdy světlo světa poprvé spatřily první boty vzešlé ze spolupráce mezi Converse a londýnskou značkou v čele s módní vizionářkou Feng Chen Wang. Nyní se Feng Chen Wang vrací, aby představila nejnovější kapitolu z řady svých vizí pro Chuck 70 2-in-1. 

Odvážný koncept přichází s formou a stylem, které dohromady provokují díky svému jedinečném přístupu. Podobně jako si Wang ráda hraje s vrstvením u své vlastní značky, tak se rád pouští do experimentování i ve spolupracích s Converse. Jeho silueta je vytvořena s ohledem na koncept ‚dva‘ – párové překrytí z plátna, dvouvrstvý lem boty a modifikovaná podrážka rozdělená do čtvrtin. Design ale jde ruku v ruce s funkčností a bota poskytuje nositeli velmi dobrou flexibilitu při chůzi i přes komplikovanou konstrukci.

Letošní edice Chuck 70 2-in-1 má dvě barevná provedení. První se drží klasického krémového provedení, zatímco druhá přidává zelenou patu, která se nese v několika odstínech. Oba modely mají patinu v podobě falešně špinavé špičky a plátěného vršku. 

Modely budou k mání od 6. února na www.converse.cz  

 

Comments

comments

Vyhledat