Converse má kolekci od žen pro ženy

nová kolekce Converse, jejíž název My story je vepsán na každém modelu, září výraznými barvami a dodá vám kuráž vykřičet do světa i váš příběh. My Story kolekce je inspirovaná příběhy mladých žen, které se nebály vystoupit z řady a ukázat, že mají co říct. A kdo jiný by se do jejich role dokázal lépe vcítit než právě samy ženy. Kolekce tak vznikla výhradně pod taktovkou žen z týmu Converse a vysloužila si dodatek ženy ženám. 
Všechny modely Converse dostaly nový design plný sytých barev a výrazných, ručně psaných grafik. Ikonické Chuck Taylor All Stars přichází hned ve čtyřech provedeních. Ručně psané nápisy zdobí nejen celé tělo modelu, ale i podrážku. Na své si přijdou jak milovnice klasických tónů, tak i odvážlivkyně, které se nebojí barevných kombinací.
Vysoký model Chuck 70 je nepřehlédnutelný díky svému zářivě růžovému a žlutému tělu s černými nápisy. Fanynky minimalismu sáhnou po univerzální bílé variantě s černými tkaničkami.
V kolekci nechybí ani oblíbený model Chuck Taylor All Star v provedení na platformě doplněný o barevné nápisy ve stylu celé kolekce.

Comments

comments

Vyhledat