CONVERSE: OSLAVA LGBTQ KOMUNITY 

 

Nová kolekce Converse je oslavou celosvětového hnutí Pride, které volá po rovnosti a toleranci. Každoročně jsou pořádany velké průvody a festivaly na podporu LGBTQ komunity. Hnutí reprezentuje naději, že když se více lidí spojí dohromady a nebojí se projevit nahlas, funguje to.

 

Aktuální Converse modely Pride jsou stvořeny právě pro tuto příležitost a vznikly opět ve spolupráci s Miley Cyrus, která je známá tím, že se často a ráda angažuje v pomoci potřebným. Její nadace Happy Hippie sdružuje mladé lidi bojující proti nespravedlnostem, se kterými se musí LGBTQ komunita denně potýkat. Converse Pride kolekcí podpoří nejen tuto nadaci, ale i internetový projekt It Gets Better, nadaci Minus18 či organizaci RainbowYOUTH.

Duhové a puntíkaté modely tenisek jsou zároveň poctou všem, kteří byli prvními obhájci práva na vyjádření svého pravého já v jakémkoliv věku. Kolekce nabízí klasické Chucky, platformy i vintage siluetu Chuck 70.

Speciálně pro příležitost Pride oslav bylo také navržena Converse kolekce oblečení, která obsahuje bílou mikinu s kapucí a kalhoty s logem Happy Hippie Foundation, puntíkaté tričko v černé nebo bílé barvě a také kšiltovky s puntíky.

Kolekce Converse Pride x Miley Cyrus je k dostání online na converse.com. 

 

Více o aktuálních kolekcích Converse – http://www.conversecz.com .

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

 

Comments

comments

Vyhledat