Converse oslavuje nevyzpytatelná dobrodružství Willyho Wonky

Klasický styl nikdy nevypadal tak sladce. Limitovaná kolekce vychází z příběhu Willyho Wonky, fiktivní postavy z románu a filmu Karlík a továrna na čokoládu, kde hraje výstředního majitele výrobny cukrovinek a čokolády. U příležitosti premiéry nového filmu Wonka s Timothée Chalametem v hlavní roli, který do českých kin vstoupí v polovině prosince 2023, se Converse rozhodl vzdát této postavě poctu v podobě originálních modelů bot a oblečení. 

Kapsulová kolekce je plná doslova přeslazených detailů, jakými jsou například ilustrace s kapající čokoládou, barva zlata, vířivé vzory a další symboly, inspirované Wonkovým světem. Kolekce obsahuje dva hravé designy Chuck 70 z prvotřídní kůže s vlnami čokolády a chlupatým semišem v tónech Oompa Loompa. Dále klasické plátěné originální Chuck Taylor All Stars s kapající čokoládou nebo grafikou inspirovanou nezapomenutelnými outfity Willyho Wonky. Nejvýraznějším členem kolekce je model All Star BB Trilliant CX Wonka ve zlaté barvě s technologií CX, která je navržena tak, aby poskytla rychlé a citlivé tlumení nárazů. Oblečení se nese v duchu metalických a zlatých printů a drobných detailů. 

Converse X Wonka limitka bot a oblečení je určena všem věkovým kategoriím. V nabídce jsou i rozkošné a hravé doplňky v podobě kloboučků a batohu. Kolekce bude k mání na oficiálním českém e-shopu www.converse.cz od 8. prosince 2023.  

Comments

comments

Vyhledat