Další KOMIKS DJs party je na spadnutí

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Příští KOMIKS proběhne v unikátních prostorách bývalého klubu Abaton a jako headliner vystoupí německá legenda Helmut Josef Geier aka DJ HELL, kterého doplní residenti djs Lumiere, Schwa, Fatty M a jejich host Raphael Kosmos.

Dj Hell je odkojený německou elektronickou hudbou 60. a 70. let, o níž prohlásil, že neměla žádné komerční ambice a byl to celé jen jeden velký experiment.

Helmut hraje od roku 1978 a patří tak mezi vůbec první dje v Německu. Za svou kariéru toho stihl opravdu hodně – založil label International Deejay Gigolo, hrál téměř všude, včetně módních přehlídek nejlepších návrhářů od Huga Bosse po Donatellu Versace. Jeho portréty od Karla Lagerfelda z V Magazine zdobily zdi galerií, a dokonce stihnul prohrát soudní bitvu s Arnoldem Scwarzeneggerem o logo International Deejay Gigollo .

O světla na Komiksu se postará Jan Poš a vizuální podobu celé akce doplní velkoformátové sochy Pavla Holečka, který pracuje jako designer pro Lego. Začátek bude v 10pm a pojede se do pozdních ranních hodin.

/vstupenky/

Comments

comments

Vyhledat