Další spolupráce Converse s Rickem Owensem DRKSHDW

Converse X DRKSHDW TURBOWPN
Converse X DRKSHDW TURBOWPN

Converse spolu s Rickem Owensem DRKSHDW pokračují v úspěšné spolupráci, která nabízí jeden ikonický model za druhým, a tentokrát vdechují nový život siluetě TURBOWPN v temně hnědé barvě. 

 

První TURBOWPN silueta byla představena v srpnu 2021 a po necelém roce se vrací opět s ambicí propojit dohromady tradici sportu a módy v odvážné jednobarevné podobě. Na první pohled čitelná estetika 80. let a basketbalu nabývá podoby luxusní fashion boty. Moderní minimalismus propůjčil modelu monochromatický vzhled a vtiskl mu soudobý design, vše ale s maximalistickými ambicemi.

 

Právě v dnešní době je propojení sportovního a módního světa silnější než kdy jindy. TURBOWPN má masivní vzhled, který dodává dominantní a sebevědomý pocit. Už ikonický tvar podrážky, vzniklé z kolaborace Converse s Rickem Owensem, se vrací i tentokrát, a to ve vylepšení podobě. CX pěna má ještě velkorysejší tvar a tvoří pevný základ celé boty. Nezapře se inspirace původním Weapon modelem, který nese jasné znaky této kolaborace, jakými jsou protažený jazyk a viditelné prošívání.

 

Původní Converse Weapon debutovali na NBA hřišti v roce 1986 a byly ve své době technicky inovativní. Stali se rychle populární mezi největšími basketbalovými hráči své doby. Rick Owens si dal záležet, aby hlavní znaky tohoto ikonického modelu zůstaly, a naopak ožili skrze designérsky ambiciózní prvky.

 

V prodeji je limitované kolekce od 3. května v Converse obchodě ve Westfield Chodov.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

 

 

O CONVERSE:

V některých ohledech nás znáš. Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století a nyní pracuje na vytvoření nové streetové klasiky. To, co nosíš je inspirováno sportem, ulicí a kulturou, Converse to sleduje a redefinuje s tebou. Když obouváš Converse, vytváříš autentický pouliční styl, a to jednoduše tím, že jsi sám sebou. Nezáleží na tom, zda má Chucky na sobě sedmdesátiletá basketbalová legenda na obrázku v knize nebo jsou k vidění na tobě na ulici, Chucky byly vždy “na pohodu” …protože je nosíš právě ty. Nevíme, jakou cestou se vydáš, ale jedno je jisté, že Converse vezmeš na tu cestu s tebou.

 

Comments

comments

Vyhledat