Divadlo MALÉhRY se podělí u kafe se Zápisky z cest

Divadlo MALÉhRY - Zápisky z cest
Divadlo MALÉhRY - Zápisky z cest

Další „kapitola“ z projektu Čtení ke kafi divadla MALÉhRY nese sice podtitul Zápisky z cest, ale tradičním cestopisem není. Zápisky z cest tvoří skládanka postřehů a fejetonů z cest tří hereček divadla MALÉhRY, Barbory Seidlové, Nikoly a Daniely Zbytovských. Představení uvidíte ve čtvrtek 19. října 2023 v Kulturním centru Beseda v Klánovicích.

Příhody z jejich putování doplní trefné animace ilustrátorky Dity Stuchlíkové, k hudební spolupráci oslovily protagonistky Martina Krajíčka, Jannise Morase a Huga Sousu.

Samy autorky a protagonistky představení o inscenaci říkají: „Impulzem pro inscenaci byla fakt, že se na našich divadelních zájezdech pravidelně setkáváme s pořadateli i některými diváky, kteří se postupem času stali známými lidmi, se kterými se vždycky rády setkáváme a často si u kafe probereme, co je nového.

V některých kulturních stáncích pořádají po představení malou besedu s herci. Vždy je to příjemné a tak nás napadlo uspořádat tenhle “ pokec“ jen tak….

Vybraly jsme pár našich fejetonů a příběhů ze života, které otevírají běžná lidská témata, prostě to, co se nám i kolem nás děje. Něco je legrace, něco trochu k pláči a občas si člověk trošku zafilozofuje a hledá cesty ven…ven do vlastní svobody, ven z předsudků, ven z většinových názorů…

A tak proč si chvilku neposedět a nezamyslet se nad tím, co vlastně chceme, co nás trápí a nakonec čemu se můžeme ze srdce zasmát! Smích je nejvyšší stupeň duchovního mistrovství, smích léčí a dává nám nadhled i nad sebou samými…“

Divadlo MALÉhRY – Zápisky z cest

Čtení ke kafi – Divadlo MALÉhRY – Zápisky z cest

Kulturní centrum Beseda Klánovice

Čtvrtek 19. 10. 19:00

Více na https://www.kcbeseda.eu/klient-3630/kino-543/stranka-16789/film-607223

Comments

comments

Vyhledat