Dokruhu v klipu poodhalují debutové album

foto archiv kapely
foto archiv kapely


„Prašný nálet z amerického středozápadu dorazil do Podkrušnohoří. Přinesl s sebou dusot kopyt, ozvěny šamanských rituálů i kvílení rozjetého dostavníku a kořeny zapustil přímo v Chomutově. Pro tři místní srdcaře semknuté Dokruhu  se stal živnou půdou, která pod producentským dohledem Amáka z Golden Hive Studio rozkvetla v sedm pecek,“ praví se v tiskové zprávě k novému počinu kapely Dokruhu.

Je naprosto kouzelný, když vás něco tak moc překvapí zvukem a emocí obzvlášť potom, když si uvědomíte, z jakých končin světa to pochází a jaký typ lidí vám to do života přinese. Dělat na takový hudbě byla čistá radost, která mi připomněla, proč jsem to před časem začal dělat. Je v tom pro mě něco naprosto esenciálního a pudovýho. Zvuková stěna, která vás až hypnoticky vtáhne do hry. Kéž by víc českých kapel bylo schopných pracovat s tak zásadními emocemi,“ podělil se o svůj pohled Amák. 

Jako vábnička na eponymní debut slouží dva výrazné singly, Kill, Kill, Kill a Iron The Sun, k němuž aktuálně vznikl pulzující videoklip. Ve středu 24.července se kapela představí v Praze na Střeleckém ostrově v rámci koncertní série pořádané magazínem Headliner.Více info:
www.facebook.com/dokruhu
https://dokruhu.bandcamp.com
https://youtu.be/eV7UZj8X3Iw

 

Pozvánka na Headliner Ponton #5 / Glad For Today / Blacksea / dokruhu:
https://www.facebook.com/events/391416465059121/

 

Comments

comments

Vyhledat