Dr. Martens představuje novou kolekci

Městská řada Urban Protection se rozrůstá každým rokem, aby inovativně posouvala dál možnosti boje se zimou. 3 základní pilíře pravé zimní boty jsou voděodolný DryWair, izolační WarmWair a protiskluzový WinterGrop. Odolná a promakaná technologie, která je navržena tak, aby vydržela celou zimu a mnoho dalších.

 

Dr. Martens a jejich WinterGrip kolekce je celá postavena na unikátní podrážce. Ta je založena na rýhovaném protiskluzovém vzorku s extra výdrží. Nejnovější headliner celé kolekce je model 1460 Blizzard. Nekompromisní a festovní zimní bota, která si uchovala ikonický tvar s 8 dírkami. Vychází z modelu Blizard WP, který pozvedla  ještě výš – tvoří ho hladká, prémiová kůže s extra odolností vůči štěrku a soli s vodoodpudivým ošetření v černé, nebo světle hnědé barvě. Bota má flísovou podšívku pro komfort a hřejivý pocit. Navíc se verze 1460 Blizard pyšní zlatými dírkami, trendy pruhovanými turistickými tkaničkami a speciálním zvýrazněnými prošíváním. Samozřejmostí je signature žlutá niť na podrážce. Tyto boty vznikly, aby se vypořádaly se vším, co zimní počasí přinese.  

 

 

Zimní kolekci DM WinterGrip určenou pro ženy reprezentují dva nové modely. 1460 Pascal je k mání v černé a tmavě hnědé barvě. Jde o ještě bytelnější verzi naší kožené klasiky Crazy Horse s voděodolnou schopností a speciální vrstvou proti štěrku a soli. Včetně flísové podšívky, aby zima nedostala vůbec šanci. Vintage zlatá očka na žlutě pruhované tkaničky doplňuje stejnobarevné prošívání. Kůže Snowplow WP je super odolná s přirozeně vypadající patinou. Neváhejte a rovnou je vyzkoušejte v tom nejhorším počasí. 

 

Model 1460 není jediný, který v této sezóně získal zimní revizi. Novou WarmWair dvojku tvoří 2976 Chelsea a 1460 Pascal, kteří se chlubí speciální Valor WP kůží s vodoodpudivou schopností a patinou pro drsnější dojem. Dokonalá izolace je opět zajištěna jemnou flísovou podšívkou, která spolu s flísovým lemováním zabrání chladu dostat se dovnitř. Model 1460 má navíc nový tvar jazyka pro maximální funkčnost. Komfortní bota skrz na skrz. 

 

Bez nepřehlédnutelných Jadon, které se drze ční do výšky díky výrazné podrážce, by naše zimní kolekce nebyla úplná. Už loni jsme vám představili remix model Jadonu v černé Pisa kůži s falešným kožíškem. Odvážné a dělané pro ty, co se toho nebojí. Nechybí ani typické Dr. Martens poutko a žluté prošívání. Pro ty, kteří vědí, že s klesajícími teplotami není zapotřebí klesnout i na duchu. 

Nová Urban Protection řada bude k mání od listopadu a v průběhu prosince na drmartens.com nebo ve vybraných obchodech. 

 

Comments

comments

Vyhledat