5 hlasitých důvodů, kvůli kterým chceme do Roxy, až tam bude hrát Dubfire z Deep Dish

Dubfire / foto Roxy
Dubfire / foto Roxy

Deep Dish je naprosto zásadní jméno house music. Půlka Deep Dish a držitel Grammy Dubfire vystoupí 27. září v ROXY. Pojďme se těšit.

 

Připomeňme si největší hity Deep Dish:

THE FUTURE OF THE FUTURE (s Everything But the Girl)

SAY HELLO

SACRAMENTO

Užijte si Dubfireův  hodinový set na srbském LOVEFESTU:

 

Máte rádi archivní věci? Zavzpomínejte na set Deep Dish z roku 2007:

FB událost

 

ROXY, 27.9., open 23:00
DUBFIRE
Support: Mahony (ROM)
djs: K.Sandra, Hory_Doly
2nd stage: Arturo Legorreta (materia.fm), Alan T

Pre-sale: 480 czk + fees
NoD : 490 czk
https://goout.net/cs/listky/dubfire+support-mahony/hskc/
https://goout.net/en/tickets/dubfire+support-mahony/hskc/

Tisková zpráva:

ROXY ohlašuje první velké jméno podzimní klubové sezóny. Na konci září přijede iránský rodák, půlka legendárních Deep Dish, držitel Grammy a především technologický inovátor a hudební revolucionář – Dubfire. Více než 25 úspěšných let na undergroundové i komerční elektronické scéně vyneslo Dubfira mezi nejuznávanější a zárověň i nejkontroverznější umělce. Na konci září budete mít příležitost odhalit, proč je tomu tak. Na vlastní přání s ním vystoupí rumunský dj a producent Mahony.

Málokomu se podaří stát se nejdříve globální hvězdou a poté získat velký respekt i na undergroundové scéně tak, jako právě Ali Shiraziniovi aka Dubfirovi v posledních 27 letech. Nesmrtelnost si získal spoluprací se svým kamarádem Sharamem v projektu Deep Dish. Po velkém komerčním úspěchu doprovázeném mnoha oceněními vč. Grammy se každý vydali svou cestou a Dubfire se rovnou vrhl do vln minimal techna. Přelomovým byl pro něj rok 2007, kdy založil label SCI + TECH, který si dal za cíl spojit nejnovější hudební technologie a progresivní přístup k elektronice, která je pro něj typická.

Legendárními jsou tracky jako Roadkill, spolupráce s Oliverem Huntemannem nebo Richie Hawtinem stejně jako společná produkce s Underworld na albu Barking, to vše usadilo Dubfire na trůn mezi titány techna a minimalu. Sám Dubfire nesnáší přešlapování na místě a v roce 2014 posunul svá live vystoupení o kus dál s projektem Dubfire_live Hybrid, které každý rok piluje, stejně jako svá djská vystoupení. Jedno si chystá i na konec září do ROXY.

Comments

comments

Vyhledat