Emma Chamberlain je tváří nové Levi’s® x GANNI kolekce

Levi’s® x GANNI vás zvou společně s Emmou Chamberlain do zahrady své nové kampaně Grow Up, která si hraje nejen se zeleninou. 

Znovunalezená láska k zahradničení – Levi’s® x GANNI jsou s končícím létem 2022 zpátky s kolekcí inspirovanou Matkou Přírodou. Je vyrobena z minimálně 55 % certifikované organické bavlny a barvena přírodními zdroji z rostlinných a minerálních látek. Při výrobě kolekce byly také použity technologie šetřící vodu. Vzniklo tak 8 jednoduchých modelů v tlumených barvách, ve kterých se budete cítit dobře kdekoliv na světě. Kolekce je nejen zodpovědná k životnímu prostředí, ale je také inkluzivní – nabízí rozšířenou škálu velikostí. Vše skrze jedinečnou optiku, která je vlastní každé spolupráci mezi Levi’s® a GANNI. 

Levi’s® x GANNI “Grow Up” kampaň obsadila Emmu Chamberlain do hlavní role spolu s dalšími výraznými tvářemi, které společně dovádí v zeleninové zahradě. Celá série se viditelně raduje z lásky k přírodě a z euforie, kterou s sebou zahradničení přináší. 

“GANNI a Levi’s jsou tak přirozenými partner, kteří sdílí optimismus, chuť bořit zajeté pořádky, jasnou srozumitelnost své práce, která prostupuje všemi designy, a především důraz na udržitelnost. To vše zosobňuje i naše poslední spolupráce, která má za cíl šířit dobrou náladu. Naše snadno nositelné klasické modely jsou přesně tak cool, jako jsou pohodlné. “

—  Karyn Hillman, Levi’s® Chief Product Officer 

“Nemůžu uvěřit, že jde už o třetí spolupráci s Levi’s, což jen dokazuje, jak je společná práce zábavná! Jsme v souznění, co se týče našich představ a vizí už od prvního setkání, a společně dál rosteme a učíme se od sebe navzájem s každou další společnou kolekcí. Ta poslední je perfektním mixem obou značek, kde zbylo místo i na dávku humoru.”

— Ditte Reffstrup, GANNI, Creative Director 

Levi’s® x GANNI kolekce se představila na kodaňském Fashion Weeku 11. srpna 2022. K dostání bude od 18. srpna 2022 na stránkách www.ganni.com s dodáním do České republiky. 

Comments

comments

Vyhledat