Ensana nabízí speciální týdenní léčebný postcovidový program

Ensana, přední evropská značka lázeňských hotelů, připravila pro své klienty nový program nazvaný Respiratory Recovery Programme, určený pro všechny, kteří prodělali covid 19 nebo jiné onemocnění dýchacího ústrojí. Léčba kombinuje unikátní postupy na podporu imunitního systému, založené na využití přírodních léčebných zdrojů, léčebné expertízy a tradičních lázeňských procedur. Tento program je vhodný i pro hosty, kteří chtějí posílit svůj imunitní systém s cílem prevence onemocnění dýchacích cest.

Program léčby dýchacích cest nabízí lázeňské hotely Ensana v České republice (Mariánských Lázních), Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku. V Mariánských Lázních nabízí společnost Ensana zdravotní pobyty pro pacienty po prodělaném covidu. Mariánské Lázně se na doléčení pacientů po prodělaném zápalu plic a soustředí již po celá desetiletí. Díky přírodním léčivým zdrojům, kterými jsou zdejší minerální prameny nebo přírodní CO2, vyzkoušeným léčebným metodám, podhorskému tonizujícímu klimatu v nadmořské výšce téměř 700 m.n.m. a dlouholetým zkušenostem zaznamenávají v této léčbě velké úspěchy.

Pacienti, kteří měli těžší průběh onemocnění způsobené covidem-19 a mají přetrvávající respirační potíže mohou získat lázeňský pobyt v Mariánských Lázních od své zdravotní pojišťovny a po prodělané nemoci se zde pak doléčit po dobu 3 týdnů. Všichni pacienti po covidu mohou využít speciální týdenní léčebný lázeňský pobyt zaměřený na regeneraci dýchacích cest a posílení imunity, na který pak mohou do konce roku využít státní voucher ve výši 4000 Kč.

Comments

comments

Vyhledat