Festival Letiště chystá zážeh v Brně

Warm-up festivalu jazzu, elektronické hudby a performance Letiště konající se každoročně v Hranicích poprvé zavítá do Brna, a to již ve čtvrtek 13. dubna! V minulých letech jste mohli tyto zahřívací akce navštívit v Praze nebo právě Hranicích, letos poprvé se uskuteční v Brně v Industře.

A nebude to malé! Vůbec poprvé v ČR se objeví jazz-elektro-rapový projekt čítající sedm hudebníků ze čtyř zemí a dvou kontinentů. – Ockham’s Blazer. Kapela s kořeny v New Yorku, Torontu a Vídni svůj styl pojmenovala prozaicky: “Nomad Jazz”. Zastávka v Industře bude součástí jejich letošního Evropského turné.

Poté se na pódium postaví vycházející star a brněnský představitel modulární tvorby – producent PROZAC, který ve své live show předvede nejryzejší formy modulárního techna. Toho nakonec vystřídá taktéž brněnská představitelka undergroundové scény vycházející na povrch a čím dál žádanější DJka Ana Mi.

Začátek ve 20 hodin. Letenky na tuto zahřívací akci pořídíte v síti SMSticket.

FB událosthttps://www.facebook.com/events/124696413784382/
Vstupenkyhttps://www.smsticket.cz/vstupenky/35055-letiste-warm-up-ockham-s-blazer-us-prozac-ana-mi

 

Karneval Letiště

Letiště se již dá označovat za tradiční festival jazzu, elektronické hudby a performance. Letos se uskuteční již podesáté, opět v jeho rodných Hranicích, a to 13. – 15. července. V hlavním programu se objeví například držitel několika Andělů Dné, nominant na Anděla – kapela z budoucnosti Bert and Friends, audiovizuální tvůrce Develooper, český hudebně-designový projekt Blue Uandi či známý elektronický producent Hrtl. Nebude také chybět bohatý doprovodný program v podobě nejrůznějších performerů, kteří k Letišti neodmyslitelně patří.

 

Comments

comments

Vyhledat