Festival nonverbálního, tanečního a improvizačního divadla MIMRAJ už tento pátek v Praze

Jednodenní akce profesionálních mimů, herců, tanečníků a performerů, se bude konat 18. června 2021 na Mariánském náměstí v Praze.

Cíl setkání je jen jeden: pobavit Pražany po covidové dietě a naservírovat jim nefalšované živé umění.

Mariánský happening vychází z třiadvacetileté tradice super festivalů v kině Aero pod názvem “Festiválek Jsem spokojenej”. Profesionální tvůrce dobré nálady, Adam Halaš, přichází tentokrát Pražanům naproti právě na Mariánské náměstí.

Říká: “Jako pedagog na Akademii múzických umění chci upozornit studenty, školáky i jejich rodiče, že budou brzy prázdniny a že jsou tady dlouhé dny pro pobavení. Vysílám signál návratu umělců k divákům”

Odpolední program je připraven pro dětské publikum, Buskeři a performeři oživí prostor Mariánského náměstí divadelními a cirkusovými výstupy.

V 19.30. hod. vyvrcholí program pro dospělé diváky vystoupením hvězd současného pohybového divadla, pantomimy, improvizace a nového cirkusu. Všichni se představí v krátkých 10 minutových skečích na téma “VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM” na který naváže populární mim-session.

Na pódiu se vystřídají Anna Polívková, Losers Cirque CompanyLenka Vagnerová & CompanyGNAT- Goršecké Narodnie Akademične Teatre,  DEKKADANCERS, Filip Zahradnický, Simona Babčáková a improvizační skupina NO A?, Martin Zbrožek, Squadra SuaRADIM VIZVÁRY, Antonín Novotný, Feel the Universe Circus CompanyJohnny & JennyPetr Biel a Burki&com

Setkání se koná za podpory Hlavního města Prahy, Hudební a taneční fakulty AMU a Městské knihovny v Praze.

Přijďte určitě. Vstupenky neshánějte. Tato mimořádná akce se koná zadarmo s jediným cílem, jak říká Adam Halaš: „potěšit jeden druhého a ujistit se navzájem, že se ještě pořád umíme zasmát.“

 

Více informací o akci zde: https://fb.me/e/FAwgXflV

 

Comments

comments

Vyhledat