Festival REPETE pomůže zámku v Rožmitále pod Třemšínem

Spolek studentů pořádá 3. ročník festivalu REPETE, který se uskuteční 28.–30. 7. na zámku v Rožmitále pod Třemšínem. Realizací akce chtějí studenti zvýšit povědomí o této památce a problematice jejího zachovávání a zároveň finančně podpořit její rekonstrukci. Dále poskytují prostor mladým a začínajícím umělcům. Návštěvníky díky tomu čeká nabitý program: koncerty kapel různých žánrů, promítání short filmů, výstavy, divadelní vystoupení, workshopy a mnoho dalšího.

Jak říká jedna z organizátorek festivalu Natálie Brabcová: „REPETE FEST je opravdu multižánrový festival, není omezen vkusem ani věkem. Návštěvníci festivalu se totiž věkově pohybují mezi 9 měsíci a 90 lety.“  I proto dbá festival na pestrost programu.

Hlavní program REPETE FESTU bude probíhat celou sobotu, 29. 7.:

Festivalový den začnou návštěvníci ranním jóga protažením, následně si vychutnají kulturní zážitky ve formě divadla, výstav, filmů a následné debaty, kreativních workshopů či prohlídky zámku. Svou filmovou tvorbu přestaví: Lukáš Mach, Alan Sýs, Veronika Poslední, Jan Patzak a Magdalena Borges. Divadelní vystoupení zajistí soubor z pražské DAMU, Modrá laguna.

Během dne si návštěvníci budou moct zpestřit šatník v second handu pop-upu či se nechat zkrášlit v beauty koutku! Samozřejmě bude zajištěno lokální občerstvení a nebude chybět ani stánek s březnickým pivem Herold.

Celý program završí večerní koncerty. Jsme si jistí, že každý si najde to své! Letos na nádvoří vystoupí kapely: fumar mata, Colour Of The Sky, Meowlau x Val, Wreckberries, Randal bois, Marcel Gidote’s Holy Crab and Hyny the Kid, letošní vítěz rapové talentové soutěže THE MAG W/RAP

Brány zámku se otevřou již v pátek, 28. 7. Bude zajištěn bar, hudba a návštěvníky čeká také překvapení.

REPETE FEST je tedy určen pro opravdu širokou veřejnost. Pro řidiče i neřidiče, do Rožmitálu pod Třemšínem se návštěvník snadno dopraví vlakem nebo autobusem. Vstupenky bude možné zakoupit na místě, nebo online v předprodeji na stránkách portálu goforboom.com. Obyvatelé regionu Příbram mají vstupné snížené, a to na 150 Kč.

Více informací najdete na  https://linktr.ee/repetefest

Comments

comments

Vyhledat