Fotky: Tomáš Třeštík vytvořil snímky pro televizi The Frame od Samsungu

foto Samsung
foto Samsung

Portréty vyměnil za barevné fotky těl. Barevná edice je k dostání v limitovaném množství

Prostor pro inspiraci. Právě takový název nese unikátní kolekce deseti fotografií Tomáše Třeštíka vytvořená pro The Frame od Samsungu, a to nejen tak pro nic za nic. Televizor, který patří do obýváků všech kreativců, milovníků klasického i moderního umění a interiérového designu, dává v kombinaci právě s těmito fotografiemi možnost vytvořit si svůj vlastní barevný svět plný umění a inspirace. 

Při tvorbě se Tomáš inspiroval výjimečností, nadčasovostí, mnohotvárností a smyslem pro detail – tedy atributy, které The Frame zosobňuje. Tento televizor má totiž svou funkci, i když je vypnutý. Dokáže se namísto černé plochy pasivně stojící v obýváku změnit v umělecké dílo dle vašeho vkusu. Splyne s okolím a je k nerozeznání od originálu. Celý efekt dotváří možnost nastavit si obrazové pasparty a doplnit televizor vyměnitelnými obrazovými rámy. Právě tato variabilita v kombinaci s unikátní edicí fotek tvoří prostor pro seberealizaci. 

Série sama vychází z toho, s čím si v poslední době hodně hraju a čím se bavím – práce s barevnými plochami, převod barevných fotek do černobílého spektra a jejich následné kolorování, studie fragmentů těl a jejich multiplikace,“ doplňuje Tomáš Třeštík. 

Jak unikátní fotografie získat?

Prvních dvacet pět zákazníků, kteří si nejpozději do 27. června pořídí vybraný model televizoru The Frame, získá dva vytištěné, očíslované, podepsané a zarámované fotografie Tomáše Třeštíka spolu se všemi deseti fotografiemi tvořící edici v digitální podobě. Digitální obrazy lze kombinovat s těmi reálnými a doplňovat je vyměnitelnými rámy. Zkrátka vytvoříte si uměleckou stěnu jen pro sebe a dle svého vkusu. Jak přesně postupovat při nákupu najdete zde.

Akci lze navíc kombinovat s momentálně probíhající promo akcí na všechny lifestylové televizory, ale i vybrané soundbary. Až do 27. června vám Samsung po nákupu na základě registrace a předložení účtenky vrátí část peněz na váš účet, a to až do výše 25 tisíc Kč. Více o akci naleznete zde.


Náš starší rozhovor s Tomášem Třeštíkem si můžete přečíst v archivu.

Comments

comments

Vyhledat