Fotky z Varů IX.

Devátý díl naší každoroční fotogalerie. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech se letos koná 1.-9. července a je to 56. ročník. Dnes festival vyvrcholí a vás bude čekat ještě jedna fotogalerie a pak fotografické best of.

 

Zdroj fotografií: Film servis festival Karlovy Vary

Co můžete vidět dnes:

Speciální projekci kriminální klasiky Obvyklí podezřelí. V 13:00 ji v Karlovarském městském divadle osobně uvede Benicio Del Toro, který má ve filmu sice menší, ale nezapomenutelnou roli.

13:00 stand-up Arnošta „Arnyho“ Frauenberga v KVIFF.TV Parku a utrhne se ve své show ze řetězu. Tamtéž od 14:00 svědky posledního rozhovor Čestmíra Strakatého s festivalovým hostem, dnes herečkou Elizavetou Maximovou.

Závěr

Závěrečný večer začne po 16:00 na červeném koberci, kam dorazí mnoho filmových osobností včetně Geoffreyho Rushe, Benicia Del Tora či Boleslava Polívky. Právě tito tři herci pak po 18:00 ve Velkém sále převezmou čestné ceny: Geoffrey Rush Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii, Benicio Del Toro a Bolek Polívka Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary.

Na závěrečném ceremoniálu 56. ročníku KVIFF se také dozvíme, které filmy bodovaly v Hlavní soutěži a v soutěži Proxima. Na zakončovací snímek 56. karlovarského festivalu, novinku George Millera Tři tisíce let touhy, se můžete přijít podívat do Velkého sálu ve 23.59.

Celý doprovodný program najdete zde.


Ještě stručně tipy pro milovníky hvězd:

Geoffrey Rush

9. 7. 2022 18:00, Thermal, Velký sál

Pozdraví diváky při příjezdu na červený koberec k hotelu Thermal. Během večera převezme Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

Benicio Del Toro

9. 7. ve 13:00, Karlovarské městské divadlo

Uvede film Obvyklí podezřelí.

9. 7.  v 18:00, Thermal

Pozdraví diváky při příjezdu na červený koberec. Během večera převezme Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary.

 


Comments

comments

Vyhledat