Happy Socks zahájili spolupráci se Světovým fondem na ochranu přírody

Dobré zprávy! Happy Socks zahájili spolupráci se Světovým fondem na ochranu přírody (WWF) a představují novou udržitelnější edici ponožek z organické bavlny.

S cílem inspirovat ostatní k přispívání na ochranu naší nádherné planety a barevné přírody byly vytvořeny designy, které zdůrazňují úsilí WWF a současně oslavují nejnovější pozitivní trendy a hlavní milníky v jejich ochranářské práci. Od roku 2022 do roku 2024, za každý prodaný produkt z edice Happy Socks x WWF, Happy Socks daruje WWF 10 % čistého zisku s ročním garantovaným příspěvkem 100 000 USD.

Happy Socks x WWF

Speciální edice Happy Socks x WWF se věnuje dvěma tématům, z nichž každé obsahuje čtyři různé vzory. První téma vzdává hold neutuchajícímu boji přírody o regeneraci. Každý design je inspirován důležitým milníkem: populace pand velkých a horských goril, které se vzpamatovávají z pokraje vyhynutí, divocí tygři se vracejí na scénu a korálové útesy se odrážejí od změny klimatu. Druhé téma zdůrazňuje práci WWF na ochraně biologické rozmanitosti a boji proti změně klimatu. Inspirací pro první vzor je práce organizace Coalition to End Illegal Wildlife Trade Online*. Druhý styl oslavuje skutečnost, že budoucnost delfínů řeky Indus (delfínovců induských) je konečně o něco jasnější. Velké zprávy přináší i třetí design: moře jsou stále čistší díky takovým snahám, jako je mise WWF v Baltském moři, která vytáhla 268 tun odpadu poškozujícího mořský život. A konečně, tématem čtvrtého návrhu je zdůraznění přírodních řešení vedoucích k nákladově efektivnímu snížení CO2. Edice Happy Socks x WWF je vyrobena pouze z certifikované organické bavlny. Designy jsou k dispozici jednotlivě nebo jako součást dvou různých dárkových sad po 4 párech. Vše v odpovídajících stylech pro děti i dospělé.

O Happy Socks

V roce 2008 proměnili Mikael Söderlindh a Viktor Tell svou vizi přinést štěstí a barvy do každého koutu světa tím, že přehlíženou každodenní nezbytnost proměnili ve výjimečný designový kousek, který kombinuje kvalitu, řemeslo a kreativitu. Zkrátka Happy Socks. Zatímco všechny Happy Socks jsou navrhovány v ateliéru se sídlem ve Stockholmu, k dostání jsou ve více než 95 zemích po celém světě prostřednictvím Happy Socks Concept Stores nebo online. V České republice jsou k dispozici na e-shopu výhradního distributora .

O WWF

WWF je jednou z největších a nejuznávanějších nezávislých ochranářských organizací na světě s více než 5 miliony příznivců a globální sítí aktivní ve více než 100 zemích a územích. Posláním WWF je zastavit degradaci přírodního prostředí a vytvářet budoucnost, ve které lidé žijí v souladu s přírodou, zachováním biologické rozmanitosti, zajištěním udržitelného využívání obnovitelných přírodních zdrojů a podporou snižování znečištění. (https://wwf.panda.org)

Novinky Happy Socks naleznete na eshopu výhradního distributora www.urbanlux.cz.

Comments

comments

Vyhledat