Herní průmysl se spojuje a pomůže v boji s koronavirem

Herní průmysl se spojuje a bude pomáhat při šíření zpráv Světové zdravotnické organizace o COVID-19; spuštění kampaně #PlayApartTogether.

Globální herní průmysl nabádá hráče, aby dodržovali zdravotní a bezpečnostní opatření týkající se COVID-19 a pomáhá zprostředkovat informace a sociální kontakty.

Zástupci globálního herního průmyslu se dohodli, že pomohou se šířením nejdůležitějších zpráv Světové zdravotnické organizace o COVID-19 s cílem pomoci zpomalit pandemii tohoto onemocnění. Za účelem šíření těchto zpráv 18 předních firem v oblasti interaktivní zábavy spustilo iniciativu #PlayApartTogether s cílem doporučit širokému spektru zákazníků dodržovat zdravotní doporučení Světové zdravotnické organizace, jako jsou dodržování bezpečné vzdálenosti, hygiena rukou, nošení roušek a dalších preventivních opatření v boji proti COVID-19.

Kampaň #PlayApartTogether prostřednictvím různých akcí, exkluzivních nabídek a odměn v nejoblíbenějších hrách učí hráče dodržovat hygienické a zdravotní návyky, které jim pomohou ochránit své vlastní zdraví, zdraví svých rodin a potažmo celé společnosti. Informováním o bezpečnostních opatřeních proti nákaze COVID-19 přímo ve hrách tak herní průmysl říká celému světu: „Ať jste kdekoli a hrajete jakoukoli hru, vždy můžete pomoci.”

 

Sledujte hashtag #PlayApartTogether na sociálních sítích, pod kterým najdete nejnovější informace a aktuality.

Comments

comments

Vyhledat