H&M BLOCK: Začíná éra kovových brček. Buďte u toho

H&M BLOCK 2017, foto H&M
H&M BLOCK 2017, foto H&M

 

 

Až budete letos brouzdat po festivalu Colours of Ostrava, nezapomeňte se zastavit v naší zóně H&M BLOCK! Nejenže v téhle relaxační zóně příjemně nasbíráte síly na další koncerty, ale taky v ní můžete udělat pár významných kroků, které pomůžou planetě. Třeba si pořídíte své první osobní kovové brčko. Anebo si vytvoříte zajímavý doplněk ze starého trička, které máte rádi a nechcete ho dát do koše. 

 

Celý H&M BLOCK pojede ve stylu 3R – REUSE / REDUCE / RECYCLE. Je to propojení s vizí H&M vyrábět do roku 2030 kolekce už jenom z udržitelných materiálů. Proto i letošním hitem naší relaxační zóny budou velmi elegantní a designová kovová brčka. Proti plastovým brčkům, která spotřebováváme v nesmyslném množství a zabíjíme tak mořský svět, vystupují světové celebrity včetně módní návrhářky Vivienne Westwood, herce Adriana Greniera a britské královny. A slyšet jsou už i známé hlasy z Čech, které se k nám na Colours připojí.

 

BRČKO? JEDINĚ KOVOVÉ!!!

 

Na Colours jedu poprvé a o to víc se těším, že navštívím zónu H&M BLOCK, která spojuje vše, co mě baví a o co se zajímám,“ říká nadšeně oblíbená česká moderátorka Zorka Hejdová. „Móda, styl, hudba, zábava, skvělé jídlo a ještě recyklace a soulad s přírodou. A jedno vím jistě – v mém drinku bude brčko jedině kovové! Vidíme se tam!”

 

Na zónu H&M BLOCK dorazí i modelka Renata Langmannová: „Letošní festival jsme s kamarádkami pojali jako dámskou jízdu. Těšíme se na skvělý hudební program, ale určitě také na nápadité recyklační workshopy v H&M zóně. Myšlenka používat pouze kovová brčka nás všechny totálně nadchla a rádi tuto aktivitu podpoříme. No a nemůžeme se dočkat taky dobrého jídla a pití, které jejich zóna nabízí. Bude to pro nás takovou třešničkou na festivalovém dortu.”

Comments

comments

Vyhledat