H&M STUDIO – druhá vlna limitované kolekce trendů ve znamení hravosti a udržitelnosti

H&M
H&M

Hravá, barevná, odvážná – přesně to je kolekce H&M Studio SS20. První část, která byla uvedená koncem února, zaznamenala veliký úspěch. Druhá část této limitované kolekce, která je vyrobená z udržitelných materiálů, bude k dispozici pouze online na HM.COM už 1.června.  

V této limitované kolekci najdete vše potřebné do horkého letního počasí. Kolekce nabízí tyrkysové sportovní plavky a smetanové bikiny s abstraktními potisky v neonových barvách, vyrobených z recyklovaného polyamidu a polyesteru, lehké sargony, šaty z organické bavlny a recyklovaného polyesteru, či lněný set košile a šortek s jednotným potiskem.

Sortiment doplňků nabízí futuristické sluneční brýle z recyklovaného PET materiálu,  plátěnou plážovou tašku z organické bavlny a žabky z flexibilní pěny vyrobené z biomasy vodních řas. Druhá část kolekce H&M Studio SS20 bude k dispozici na webu hm.com od 1. června.

„Poutavé plavky a bikiny dodají vašemu sporty vzhledu jiskru a osobitost. Kousky z kolekce pak kombinujte s barevně neutrálními kousky z hlavní jarní kolekce Studio, nebo třeba se setem košile a šortek s psychedelickým potiskem z druhého dropu. Jsme hrdí na to, že můžeme v celé kolekci používat udržitelnější materiály, jako je recyklovaný polyester a organická bavlna, “říká Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor ve společnosti H&M.

 

O kolekci H&M Studio

H&M Studio je kolekcí, která je vždy inspirovaná nejaktuálnějšími módními trendy. Tyto limitované edice vytvořené interním designérským týmem ve Stockholmském ateliéru značky jsou uváděny dvakrát ročně a to vždy pro sezónu jaro-léto a podzim-zima.

Comments

comments

Vyhledat