Horké kabely, ale žádný komp. Look Mum No Computer rozechvěje Palác Akropolis

Synťákové kolo, oheň chrlící klávesy či furby varhany. Výstřední muzikant a vynálezce Look Mum No Computer doveze 6. dubna do pražského Paláce Akropolis explozivní nálož živé elektroniky. Vystoupí zde v rámci akce NSHT, která ctí horké kabely a bezprostřední sílu okamžiku. Večer uvede Lazer Viking a těšit se můžete i na krabičkové překvapení.

Sam Battle, veřejnosti znám jako Look Mom No Computer, přiveze z jihu Anglie DIY nástroje, díky kterým vešel ve známost na svém YouTube kanále. Renesanční umělec má za sebou výstavy i živé shows od raveů v berlínských skvótech po londýnské warehousy. Mnoho jeho vynálezů proplouvá internetem jako virální senzace. Jestli přijede na svém syntezujícím bicyklu, který zvládne osmažit burger, je otázkou. Našlapaná show je však tutovka. 

Publikum rozproudí srdcař Lazer Viking. Loňský držitel cen Anděl a Apollo zahraje z alba Tunnel Vision, kterému vévodí masivní basové linky jako vystřižené z hitů italo-diska, repetitivní proto-techno diktát bicích automatů a odzbrojující nostalgie osmdesátkových refrénů. O světla se postará kolektiv vizuálních mágů Laser Hazer. Součástí akce bude i jedno velké synťákové překvapení!

Akce proběhne pod hlavičkou NSHT, projektu, který posunuje vnímání párty na umění, které se tvoří horkými kabely, krabičkami a energií daného okamžiku. Původně olomoucká akce během sedmi let své existence představila to nejlepší z české elektronické produkce a hostila i několik zahraničních hvězd. Zapomeňte na diskotékovou rutinu, NSHT přináší bezprostřední sílu okamžiku. 

 

Comments

comments

Vyhledat