Hudba jako soundtrack k filmům Quentina Tarantina. Cari Cari zahrají v Kasárnách už 19. dubna!

Často o sobě říkají, že založili kapelu, aby se dostali do filmů Quentina Tarantina. Zazářili na festivalu Primavera i bezpočtu hudebních showcasů, v roce 2022 vyprodali i Café v Lese. Rakouská dvojice Cari Cari, jedno z nejpřitažlivějších jmen současně psych pop scény, teď míří do Kasáren Karlín. Zahrají zde v pátek 19. dubna. Doprovodí je ústečtí Nauzea Orchestra.

Zpěvačka / bubenice Stephanie Widmer a kytarista / zpěvák Alexander Köcke hrají pod názvem Cari Cari už více než deset let. Za tu dobu vyšperkovali své stylové hudební retro k dokonalosti. Jak se často zmiňuje v recenzích, hudba Cari Cari je jako soundtrack nekonečných letních roadtripů a oslava osobní svobody. 

Zatím posledním albem Cari Cari, které výše zmíněný popisek potvrdilo, je Welcome To Kookoo Island z roku 2022. „Je to hodně letní deska inspirovaná bezstarostným dětstvím, které jsme měli oba to štěstí prožít. (…) Je to album, kde dobré časy vítězí nad těmi špatnými,“ říká samotná kapela. 

V loňském roce se Cari Cari připomněli stylovým singlem s všeříkajícím názvem My Grandma Says We Have No Future.

Koncert v Kasárnách otevřou alternativní Nauzea Orchestra z Ústí nad Labem. Zpočátku formoval jejich zvuk vliv německých electro-clashových kapel z kompilací Berlin Insane. Postupem doby se ale Nauzea Orchestra našli i ve světě industriálu, postrocku nebo country.

Vstupenky na koncert Cari Cari v Kasárnách jsou dispozici v síti goout.cz.

19. 4. 2024, Kasárna Karlín
Cari Cari (AT) + Nauzea Orchestra

 

Comments

comments

Vyhledat