Ikonická silueta Chuck 70 ožívá v nové kolekci Converse De Luxe

Trojice výrazných modelů, které se pyšní extravagantními tvary, spojují vyšší podrážky a masivní špičky. Kolekce De Luxe je odvážná, moderní a startuje v černobílé klasice. Stále je ale na první pohled jasné, že jde o legendární Converse. Kolekci tvoří Converse De Luxe Squared, Converse De Luxe Wedge a v již roce 2023 představené Converse De Luxe Heel. Kolekce De Luxe je tu pro ty, kteří rádi hecují svůj styl na maximum.

CONVERSE DE LUXE SQUARED

Klasika, ale s nádechem luxusu. Chuck 70 se dočkaly nečekané aktualizace s novým čtvercovým pojetím, které dalo této ikonické botě novou a v mnohém nečekanou podobu. Converse De Luxe Squared jsou navrženy pro ty, kteří rádi balancují na hraně díky odvážném stylu. První z nové kolekce Converse De Luxe kombinují komfort, který byste od nich nečekali, s vyvýšenou podážkou. Ta jim dává nepřehlédnutelný vibe. 

Odvážný ostrý tvar špičky nabízí pocit exkluzivity a ve spojení se sázkou na jistotu, kterou model Chuck 70 je v každém případě, je jasnou trefou do černého. Geometrická překrytí, kovová očka a ikonické nášivky Chuck Taylor All Star dělají z Converse De Luxe Squared už teď nesmrtelnou klasiku. 

CONVERSE DE LUXE WEDGE

Ještě větší nádech luxusu? S Converse De Luxe Wedge ano! Nabízí vyvýšení paty, strukturovanou podrážku, vroubkovaný spodní lem a opět hranatou špičku. Tato dekonstrukce modelu Chuck 70 vyzývá k tomu si s ní stylisticky vyhrát  a dát průchod vlastnímu osobitému stylu. Výrazný klínový podpatek a čtvercová špička je tu pro ty, co chtějí vykročit sebevědomě do světa.  

CONVERSE DE LUXE HEEL

Converse De Luxe Heel byly představeny už v roce 2023 a získaly si rychle popularitu. Kotník na podpatku umocňuje prvotřídní styl původních Chuck 70. Model si hraje s klasickým stylem Chuck Taylor All Star a přidává k němu robustní podpatek a extra polstrování pro pohodlí. Celodenní komfort a přitom cool styl – Converse De Luxe Heel jsou novinka, která rozhodně nezapadne. 

De Luxe kolekce bude k mání již brzy na www.converse.cz.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Comments

comments

Vyhledat