Indie kapela Nature Trip vydává nový klip

Kapela Nature Trip vydává nový singl On A Plane
.

Je to už čtvrtý singl z nadcházejícího alba. Klip byl natočen na jižním pobřeží Anglie, převážně na plážích Brightonu a jeho okolí.

Video vzniklo v únoru 2022, v době, kdy se Anglií prohnal hurikán Eunice. „Divoké moře je jedním z hlavních motivů klipu a záměrně eskaluje současně s písní,“ vysvětluje kapela.

“Tuto písničku jsme napsali už před lety, zhruba v době, kdy jsme všichni opouštěli domovy. Byl to mix pocitů smutku a nadšení. Tenkrát jsme si samozřejmě neuměli představit do jakého chaosu vstupujeme a co přinesou další roky (vznik v roce 2019). Správný čas na to dodělat song a natočit video, které by pravdivě vystihovalo jeho náladu, nastal až teď, kdy tuto kapitolu uzavíráme. Daleko od toho, co nám bylo blízké, jsme si v Brightonu museli vybudovat nové vztahy ke všemu. Z moře se stal náš domov. V Čechách to byly hory. Postava ve videu je v souladu s prostředím. To může být divoké, ale ona je klidná – je to její domov a moře chodí navštěvovat každý den. Je to vztah, který byl vědomě vybudován – stejně jako náš vztah k Brightonu, který už nikdy nebude přetržen”, uvádějí NT.

 

 

www.naturetripmusic.com

Comments

comments

Vyhledat