International Tattoo Convention se vrací do Prahy

Více než 170 tatérů z celého světa, koncert Monkey Business, Miss Tattoo, bondage shows, bondage workshop, freak shows, fashion shows, djs, food zóna a další. To vše na jedné akci a během tří dnů! To je 22. International Tattoo Convention Prague Powered by Pulze.

Po dvouleté přestávce se konečně a opět uskuteční Tattoo Convention Prague! 22. International Tattoo Convention Prague Powered by Pulze se bude konat od 20. 5. do 22. 5. 2022 v Praze na Výstavišti v Malé sportovní hale.

O AKCI

22. International Tattoo Convention Prague Powered by Pulze vznikla v roce 1998. Jedná se o první a jedinou oficiální International Tattoo convention v České republice.  „Celé ty dlouhé roky se snažíme změnit náhled obyčejných lidí na tetování, které bylo dlouho cejchem lidí z kriminálu a vyděděnců,“ říkají organizátoři.

Jde o událost, kdy se sejdou nadšenci tetování, potetovaní i nepotetovaní, a užívají si bzukot tetovacích strojků po celé tři dny – letos od 20. do 22. 5. 2022 v Malé Sportovní hale na Výstavišti. Po domluvě se návštěvníci samozřejmě mohou nechat i na místě potetovat – domlouvají se předem se studii, které vidí na profilu anebo na místě, pokud to studio nabízí. Po celý den se mohou občerstvovat v naší nabyté food zóně a sledovat program na pódiu, kde se bude všechny tři dny stále něco dít.

PROGRAM

Součástí je samozřejmě TATTOO CONTEST, ve kterémjednotliví tatéři z jednotlivých studií bojují o poháry za jednotlivé kategorie tetování. Soutěžní kategorie tetování jsou letos the small, the black white, the most crazy, the old school & new school, the large, the colour, the New Black, the realistic, the best of day a the best of show.

Kromě TATTOO CONTEST zde bude probíhat také druhá nejsledovanější část programu, a sice MISS TATTOO 2022. Miss sympatie, která bude vybrána dle hlasování publika. V porotě MISS TATTOO letos zasedne mimo jiné například i potetovaná zpěvačka SHARLOTA a rapper REFEW. Předchozí vítězky MISS TATTOO můžete najít na www.tattoo-convention.cz/miss-tattoo

V pátek večer bude i koncert Monkey Business a chybět nebudou ani již tradiční freak shows, bondage vystoupení i workshop, fashion shows a další. K poslechu i tanci budou hrát DJs: Silvia Delai, B SELFISH, Lucky Luciano & P.G.H, Patricio Strix a Quantom, Marcos, Mayda.

Venku před Malou sportovní halou, kde se 22. International Tattoo Convention Prague Powered by Pulze pořádá, bude i rozsáhlá FOOD ZÓNA, kde si každý návštěvník přijde na své – i vegani! Konkrétní program bude brzy upřesněn na www.tattoo-convention.cz/program

 VSTUPENKY

Ceny vstupenek v předprodeji

pátek 370,- / sobota 370,- / neděle 370,- 

Celo víkendová vstupenka za 950,- 

Ceny vstupenek na místě

pátek 400,- / sobota 400,- / neděle 400,- 

Celovíkendová vstupenka na místě není k dispozici

 

ODKAZY:

FACEBOOK UDÁLOST: www.facebook.com/events/1022769115248718

FACEBOOK: www.facebook.com/tattooconventionprague

INSTAGRAM: www.instagram.com/tattooconventionprague

WEB: www.tattoo-convention.cz

 

 

Comments

comments

Vyhledat