Itchy se konečně vrací do Prahy, představí novou desku Ja als ob

Itchy Promophoto
Itchy Promophoto

Člověk míní, covid mění. O tom ví své i německé punk-rockové trio Itchy. Ti loni na jaře vydali novou desku Ja als ob, se kterou plánovali v dubnu 2020 dorazit do Prahy. O tom, že to nebylo nakonec možné a kolikrát jsme tento koncert přesouvali, bychom mohli vyprávět poměrně dlouho, my ale není máme konečně dobrou zprávu – 18. listopadu do Rock Café konečně zavítají!

 

Českému publiku není Itchy potřeba příliš představovat – ještě pod původním názvem Itchy Poopzkid hráli na festivalech Mighty Sounds, Summer Punk Párty Volyně nebo Rockový Slunovrat, několik koncertních zářezů mají také u nás v Rock Café. Jedno mají ale všechna jejich vystoupení společné – pro návštěvníky to byl vždy obrovský zážitek. Důvodů pro to je spousta – živelná show, skvělá komunikace s publikem, surfování na kytarovém obalu na lidech. Vzhledem k tomu, že koncertů za poslední dva roky příliš neodehráli, dá se očekávat, že se z pódia povalí koňská dávka energie!

 

Předskočí jim další německé trio, které se říká Pabst. Ti surfují na vlnách garage a indie rocku a ani oni nejsou v České republice žádným nováčkem – letos v létě se představili na Rock for People Hope, kde sklidili velký ohlas!

 

Zahraničních koncertů si v následujících měsících ještě příliš neužijeme, tahle německá vlaštovka nám ale představí to nejlepší z tamní kytarové scény. A to už stojí za návštěvu! Na viděnou 18. listopadu v Rock Café!

 

FB event: https://www.facebook.com/events/550093292461818

Vstupenky: https://goout.net/cs/listky/itchy+support-pabst/fykf/

 

Comments

comments

Vyhledat