Jan Černý a NobodyListen představují autorskou módní kolekci

Jan Cerný a Nobodylisten kolekce
Jan Cerný a Nobodylisten kolekce

Jde o zajímavé spojení hudebního producenta a módního návrháře. Pro někoho možná překvapení, pro někoho nic zvláštního. Uznávaný DJ j Jakub Strach aka NobodyListen společně s oceňovaným fashion designérem Janem Černým připraviliředstavují kolekci oblečení „“-18 Degrees Below Zero Club““. Originální streetwear představuje aktuální trendy, neotřelý design a fresh módníi Meisterštyk do šatníků fashion bláznů. Mezi kousky oblečení najdete trička, mikiny, kalhoty, bomber bundu, deku a další doplňky. Kolekce byla vytvořena pro značku Jägermeister a k dostání je od začátku července exkluzivně na Footshop.cz

 

„“Chtěli jsme vytvořit něco originálního.  Pracovali jsme s vlastními střihy, připravili svoje potisky a designy,““ říká Jan Černý. Podle jeho slov on v rámci procesu výroby zapojil své znalosti a zkušenosti, které získal v posledních letech. Jakub Strach zase přinášel čerstvé a kreativní nápady. „“Myslím, že šlo o rovnocennou spolupráci. Samozřejmě Jan má zkušenosti z vyýroby jako takové. Moje práce spočívala v přinášení nových nápadů a věřím, že to ve výsledku dodalo lehkkhost a svěžest,“ “ dodal Jakub Strach známý jako NobodyListen.

 

K dosáhnutí vlastního a nezaměnitelného designu využili oba pánové metodu „Garment Dye“. Ta spočivá v ponořování oblečení do velkých kádí s barvou, přičemž vzniká al originální design. Všechno oblečení bylo vyrobeno v České a Slovenské republice. Nejen módní fanoušci si od nové kolekce mohou slibovat limitované oblečení, které z nich udělá unikátní originál.

 

Jan Černý je jeden z našich nejprogresivnějších módních návrháařůu současnosti. V minulosti na sebe upozornil především redesignem legendárních bot Prestige, kterým vdechl nový život. Má za sebou stáž ve francouzském ateliéru značky Loius Vuitton a v neposlední řadě se může pochlubit ziskem ocenění Czech Grand Design.

 

NobodyListena netřeba představovat všem fanouškům hudby, především té elektronické. Stojí za séerií klubové noci Addict, kterou navštěvovaly tisícovky návštěvníků. Kromě Djjingu se věnuje hudební produkci a nedávno také společně se svým týmem založil vydavatelství Addict Sound, na kterém vydává skladby tuzemských autorů. V nedávné době se také společně s DJdjem Kewu stal prvním českým DJdjem, jehož set streamoval mezinárodně uznávaný magazín Mixmag. Dlouhodobě se věnuje také módě a fashion scéně. S Janem Černým spolupracoval na několika módních show, kde se staral o vytvoření originálního hudebního doprovodu. Vytvoření společné kolekce je tedy dalším krokem v dlouhodobé kooperaci.

 

Oba pánové dlouhodobě už léta spolupracují se značkou Jägermeisterr, která se zaměřuje na podporu nočního života ve všech jeho podobách. Hledání #Meisterštyků a podpora kreativity je jedním ze zásadních pilířu filozofie brandu. Vlastní kolekce je posunem zase o kousek dál.

 

Comments

comments

Vyhledat