Fandíte artovým kinům? A / nebo skejtu? Pojďte na Výstaviště

foto archiv Výstaviště Praha
foto archiv Výstaviště Praha

Seznamte se s dvěma lákavými akcemi Výstaviště Praha, které na vás čekají už brzy:

Backstage na Střídačce: Aerofilms  

Další ze série večerních setkání Backstage proběhne 21.4. na Střídačce od 19.30hod, tentokrát na téma Aerofilms. Fandíte artovým kinům? A máte v Praze raději Světozor, Aero nebo Bio Oko? Další Backstage talkshow s podtitulem Aerofilms vám poodhalí, jak přicházejí dobré filmy do kin.

Moderátor Filip Koryta si k mikrofonu pozve Jiřího Fígla, ředitele kultovního pražského kina Aero a nově také programového ředitele letenského Bia Oko. Kromě toho je i festivalovým dramaturgem a někdejším filmovým publicistou a dramaturgem převzatých pořadů v České televizi. Jiří Fígl se podílí na programu Festivalu otrlého diváka a Letní filmové školy, v minulosti spolupracoval na přehlídkách Serial Killer, Filmasia, Febiofest či Fresh Film Fest.  

 

Druhým hostem bude Jan Noháč. V Aerofilms vede tým, který se stará o propagaci řady filmů, image a komunikaci čtyř pražských kin, VOD služby Aerovod a dalších aktivit. Od roku 2013 pracoval na kampaních pro více jak 150 filmů, patří mezi ně například i tři vítězové Oscara za Nejlepší film či dokumenty Šmejdi a V síti. Kromě filmů měl na starost českou i zahraniční propagaci pěti ročníků mezinárodního festivalu Lunchmeat či komunikaci dvou ročníků Ceny Jindřicha Chalupeckého. 

Vstupné je 190 Kč. 

 

Více: https://www.navystavisti.cz/udalosti/backstage-aerofilms/?termin=137&program=172 

 

foto archiv Výstaviště Praha

Skate Games Na Výstavišti 

První akce pod názvem Skate Games nejen pro milovníky prkýnek proběhne 14.5. na Skateplaze v parkové části Výstaviště. Vše se odehraje pod taktovkou CzechSkateboarding.  

Skate Games nabídnou závod Game of S.K.A.T.E, což je klasický battle. Předvést tricky na zemi, a hlavně co vám protihráč zadá, to bezchybně zopakovat a odvrátit tak úder. Celý souboj končí, když jeden z riderů nasbírá konečný stav písmenek S.K.A.T.E! Mimo jiné se můžete zúčastnit soutěže o nejlepší trick na zemi: Best FLAT Trick. Celý závod Skate Games se pojede dle tradičních The Berrics pravidel. Mimo Skate Games čekejte doprovodné BestTrick contesty a Open Jamy. Celková výhra: 10 000 Kč. 

Vstupné je zdarma, cena registrace je 50Kč. 

 

Více: https://www.navystavisti.cz/udalosti/skate-games/?termin=53&program=154  

*****

 

Comments

comments

Vyhledat