Jste připraveni ukázat, co ve vás je? Kdo říká, že koupel je nuda?

foto: LUSH
foto: LUSH

Umělci 21. století nemalují akvarelem nebo akrylem. Jejich nástroji jsou oslňující třpytky bez plastu, živé barvy od metalických po jemné pastelové odstíny a plátno a skicák nahradila vodní hladina napuštěné vany, připravená k explozi třpytu, vůní, jedlé sody a oslňujících barev.

Řadou #BathArt jsme odstartovali něco velkého! „Se vzestupem sociálních sítí, jako je Instagram, jsme dostali možnost spojit se s lidmi na celém světě, kteří milují koupelové bomby“, vysvětluje Sheaf Digital Director a produktový vynálezce Jack Constantine. „Když jsme si všimli, že lidé najednou začali používat hashtag #BathArt, představovalo to pro nás pro všechny novou výzvu – vykouzlit tu nejhezčí vizuální podívanou, sdílet fotografie a videa na sociálních sítích a podělit se o to s ostatními.“

Vynález bublinkových štětců – znovupoužitelných koupelových pěn, kterými můžete malovat na „plátno“ tvořené pěnou na hladině vaší lázně – znamenal celé tři roky vývoje, ale výsledek stál za každičkou minutu. Tři různé vůně ve třech různých barvách, znamenají, že ti, co si je nasbírají všechny, mohou tvořit překrásná umělecká díla ve vaně a vtisknout do nich svůj podpis.

„Jestli chcete bezkonkurenční koupelový zážitek,“ říká produktový vynálezce Gary Shears, „Doporučil bych nejdřív vytvořit pěnu některou jinou z našich koupelových pěn a bublinkový štětec použít jen na malování do vzniklé pěny.“ Namočte štětec do vody, čárejte, švihejte, tečkujte, cákejte, prostě malujte, ukažte svůj skrytý talent a vybarvěte své pěnové plátno jako nikdy předtím!

Mint, Lemon a Candy
Bubble brushes (znovupoužitelné koupelové pěny) – 210 Kč za kus
Ať už jste zkušený umělec a máte malování v ruce, anebo tvoříte pro radost, nové znovupoužitelné koupelové pěny z řady #BathArt v podobě bublinkových štětců (bez plastových obalů) vám dají prostor se vyjádřit (vyřádit)! Že bublinkové koupele pro vás nejsou žádnou novinkou? Je čas vaší voňavé pěnové lázni dát novou podobu! Vyskočte z postele, popadněte svůj štětec a hurá do ateliéru! Tedy… koupelny.

I’m Forever Blowing Bubbles
Bubble blower (znovupoužitelná koupelová pěna)  250 Kč za kus
Kdo by nemiloval bublinky? Naběhněte do koupelny, zakvedlejte tímhle „bublifukem“ ve vodě, vykouzlete spoustu voňavé pěny a užijte si trochu zábavy! Nechte silice z grapefruitu, limet a sicilských citronů vydovádět a rozvířit kolem dokola trochu štěstí a bezstarostné nálady. A nemusíte se omezovat pouze na koupelnu; tato znovupoužitelná pěna funguje stejně jako bublifuk!

Honey Drips
Koupelový olej – 175 Kč za kus
Nejdříve asi ucítíte svůdný jasmín a jeho květinovou a evokativní vůni. Pak med. Hebké, sladké kapky výživné, hydratující, zklidňující lahodnosti. Ponořte tohle mistrovské dílo do vany napuštěné horkou vodou a rozpusťte se blahem v lázni se zvláčňujícím fair trade bio kakaovým máslem a bio bambuckým máslem.

Pink Petitgrain
Bubble spinner (znovupoužitelná koupelová pěna) 265 Kč za kus
Podržte tuhle květinku v proudu tekoucí vody, nechte jí otáčet a vytančit vám hromady voňavých hebkých bublinek, které vás povozí na radost přinášejícím letním vánku. Uklidňující petitgrainová silice předvede své zázračné schopnosti zahánět chmury a kolem se vznášející vůně s dřevitým nádechem evokuje letní procházky citrusovým hájem.

Comments

comments

Vyhledat