KARL LAGERFELD X Amber Valletta: kolekce udržitelných doplňků

KARL LAGERFELD X Amber Valletta
KARL LAGERFELD X Amber Valletta

Značka KARL LAGERFELD přizval modelku, herečku a aktivistku Amber Vallettu jako spolutvůrkyni kolekce udržitelných doplňků. Amber byla múzou Karla Lagerfelda a je dlouhá léta součástí Karlovy rodiny.

 

ECO-FRIENDLY DOPLŇKY

Limitovaná řada stylových doplňků – zahrnující i speciální edici kabelek K/Kushion – je vyrobena z inovativních a ekologických materiálů v duchu trvalé udržitelnosti.

 

Tato kolaborace nám krásně ukazuje, že nemusíme obětovat svůj styl, když chceme nosit módu, která je odpovědná.“  – AMBER VALLETA

KARL LAGERFELD X Amber Valletta

KARL A UDRŽITELNOST

Tato trvale udržitelná limitovaná kolekce je součástí dlouhodobé strategie značky KARL LAGERFELD a stanovených cílů v G7 Fashion Pact.

Zisk z prodeje kabelek K/Kushion bude věnován The Ocean Cleanup, nezávislé a dobročinné organizaci, která zbavuje oceány plastu.

 

KARL LAGERFELD X Amber Valletta

 

KŮŽE Z KAKTUSŮ

Inovativní materiál získaný z rostlin je vyroben z kaktusů, které rostou ve svém přirozeném prostředí a nevyžadují herbicidy, pesticidy, ani zavlažování. Při barvení se používají organické pigmenty.

RECYKLOVANÁ BAVLNA

Prošívaná kabelka K/Kushion je vyrobena z 90% GRS-certifikované recyklované bavlny. K získání neutrálně pískového odstínu byl použitý jen organický pigment.

Comments

comments

Vyhledat