Kolekce Levi’s® Workwear se inspiruje pracovním oblečením, které přetvořila do stylových a hravých kombinací

Vyhrnout si rukávy a dodělat práci. Tato věta nejlépe vystihuje ducha nové Levi’s® kolekce Workwear. Ta kombinuje praktičnost klasických pracovních oděvů a aktuální módní trendy a vytvořila novou generaci základních kousků šatníku, které jsou velmi odolné. Objevíte v ní solidní bundy, džíny a další kousky v oversized střihu.

Zapomeňte na obleky a kravaty, Workwear fandí utilitárnímu stylu určeného pro každý den. Volnost a pocit svobody inspirované vintage estetikou. To jsou na první pohled hlavní prvky celé kolekce. V Levi’s® se i během práce lze pohybovat s sebevědomě a pocitem, že vypadáte skvěle po celý den. 

Levi’s® Workwear je součástí kolekce jaro léto 2024, jejíž hlavním motivem je povznést základní kousky šatníku a vytvořit mix autenticity a osobitosti. Levi’s® se do toho pustil s láskou k inovacím a představil mix uhlazených a sportovních looků. 

Převažujícími tématy v kolekci jaro léto 24 jsou western, utility a krejčovské řemeslo. To lze vidět v jemných detailech, jakými jsou stehové úpravy, dekonstrukce střihů a patchwork. Vše se propisuje do super měkkých, vybledlých látek, které už samy o sobě působí jako jednou nošené. Jemné doteky westernového vlivu se projevují v džínách, topích, bundách a doplňcích této kolekce.

Comments

comments

Vyhledat