Lektorka jógy Klára Pokorná založila online platformu YOGAGANG

Foto: Martin Frank @martinfrankyoga
Foto: Martin Frank @martinfrankyoga
Klára Pokorná @klara_yoga založila platformu YOGAGANG, kde ona, ale i další trenéři předcvičují a vy si tak můžete pořídit lekce online (což se možná bude v této době dost hodit). Tady máte pár slov od autorky.
 
Nedávno si založila platformu Yogagang. Je tam jóga, ale i jiné sporty. Na co všechno se můžeme vlastně těšit?
Jóga je jako hlavní, ale protože je důležité pohyby střídat a pokaždé tělo překvapovat, najdete tam i HIIT, bojové umění i silový trénink. Kombinace toho všeho je prostě nej! Do toho přidáte meditace a dechová cvičení podpořená biohackingem a stane se z vás superhero.
Jak sis vybírala další trenéry? Proč tě zaujali?
Moje celoživotní heslo je učit se od těch nejlepších, protože jejich technika tréninku je úplně někde jinde. Tolja několik let trénuje českou reprezentaci v boxu a kickbox a sám také aktivně bojuje. Několik lidí mi ho doporučilo a po prvním tréninku s ním jsem věděla, že to je ono. Martin je specialista na tabatu a hlavně na všechny biohacking tips and tricks. Je bývalý basketbalista, který trénoval s NBA hráči v USA, ale kvůli zranění lokte přestal s aktivní kariérou. Jeho nadšení pro pohyb je ale pořád neuvěřitelné. Zkoumá a hledá všechny nové technologie a opravdu můžu narovinu říct, že v ČR není nikdo, kdo by biohackingu rozuměl víc – máme doma všechny nejnovější přístroje na uvolnění svalů, fascií a lymfy, infrared a všechny ostatní světla na omlazení, vytváření kolagenu… No prostě všechno. Zároveň je pracovně dost vytížený a všechny jeho tréninky nezaberou víc než 20 minut – takže je to ideální pro všechny, kdo pospíchají, ale pořád chtějí kvalitní trénink.
Jak to celé vlastně funguje?
Měsíčně zaplatíte 19,90 USD a dostanete přístup ke všem videím, co na webu máme. Každý měsíc potom přidáváme nová flow a series jak na flexibilitu, ale také na sílu. Zároveň zde můžete najít různé playlisty nebo plán na stoj na rukou. Každý měsíc budeme mít zaměřený na něco jiného.
Co pro tebe znamená YOGAGANG? 
Yogagang je vic než cvičení online a nebo offline. Je to komunita lidí, které baví pohyb, sport, cestování, zdravý životní styl, dobré jídlo, móda ale také nejnovější trendy v technologiích. Prostě je to taková velká skupina přátel. Yogagang začal jako skupina na messengeru, potom se z ní stala lekce a pomalu se začala zvětšovat. Hlavním cílem je ukázat lidem, že nemusí být super jogíni, aby mohli jít na Yogagang. Nikdo vás nebude hodnotit a smát se vám. Yogagang je o tom, že se mezi sebou podporujeme a pomáháme si. 

Comments

comments

Vyhledat